Terrengsykkelrittet 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Adrian AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Aleksander GreniNORDrøbak-Frogn IL SykkelTeam AbelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKClaesHenrikSykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Alexander SchybergsonNORFossum IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Alf Morten NøstvoldNOR--- ingen klubb ---Team Blast BrothersTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Amund GarthusNORLørenskog CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Anders EriksenNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Anders HolmNORStiftstaden SK TrondheimNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Anders NesheimNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Anders StrømsvågNORAsker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M60+Din påmelding er registrert
Anders ThommessenNORArendal CCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Ann Iren BjørnaråNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K35-39Din påmelding er registrert
Anna LundinSWE--- ingen klubb ---Velocipedföreningen PunschrullenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
Anne May Guerrero-WilnerNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K35-39Din påmelding er registrert
Are HallandNORIF Frøy SykkelTeam ÆØÅTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Are PaulsrudNOR--- ingen klubb ---Storebrand Sport BiLTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Arild BusengdalNORIF Frøy SykkelTeam Randem & HübertTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Arvid FredriksenNORKristiansands CykleklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Atle ReitanNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
August Juritsen KolbjørnsenNOREiker-Kvikk, IFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Bastian SolbakkenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Benjamin FloddaNOR--- ingen klubb ---Deloitte BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Bjørn FuruNORRomeriksåsen SKTeam FossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bjørn Kjetil AanensenNORTubakken SykkelklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Bjørn Roth-AndenæsGER--- ingen klubb ---GrovsyklarlaugetTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Baard JensenNORSK Rye sykkelSK RyeTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Bård VereideNORUllensaker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Bård AasgaardNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Camilla OsnesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K30-34Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Cato Myhren EkvollNORKloppa offroadklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Christer KarlssonSWESK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Christian ArnesenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifresTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Dagfinn Bang-JohansenNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Einar KålhusNORTønsberg CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Erik KluftenNORGlitre Off- Road KlubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Erik Tonstad SchefloNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Espen ThorstensenNORSagene IF SykkelPwCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Filip JensenNORSK Rye sykkelSK RyeUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Frode DalenNORKjekkas IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Gard Arneson HaugenNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Gaute HavikNORForeningen FrikransenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Geir KjærNORUllevål SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Geir Ottar KvernstuenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Hans Anton BjørndalenNORModum CKSimoamafianDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Hans KrügerNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Hans-Jørgen EngenNORNitelva CKTeam Foss SportTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Helge MorsetNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Helljar Klæboe JuliussenNORTromsø CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Henrik HogsnesNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Henrik SolgaardNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Håkon LohneNORLund CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Ingvar FletenNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Jamieson PothecaryNORSK Rye sykkelVOTLNCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jan OrderudNORStovnerkameratene SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jan-Tore BratlieNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jarand UbergNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jens BergmannNORSK Rye sykkelTeam SKENO sFIT HelseDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
Joakim SundnesNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Joar MarkhusNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Johan ErlandssonSWESK Rye sykkelTatiflettDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Johan Simon SelandNORSK Rye sykkelBluware Racing TeamDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
John Harald JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jon Arne SæteråsNOR--- ingen klubb ---Team AbelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jon Gedde FraurudNOREidsvoll SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jon Håkon TrylandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jorik KuyperNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Jostein ErlandsenNORHafjell Freeride KlubbEquinor BILDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Jostein HavikNORForeningen FrikransenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Jørgen HeirNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jørgen TollefsrudNORHasle-Løren IL SykkelVOTLNCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Jørn Espen BolstadNORFiskum IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kai Robert BjørnstadNORAsker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Kenneth LømoNORCK ElverumDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Kenneth Melsom-HansenNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Ketil LaForceNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Kjetil BjørdalNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Klara LyngnesNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Knut Petter SvendsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kristian EckhoffNORSK Rye sykkelAlbatrossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kristian HolmenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNORAron SkiklubbARON SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Kristoffer HeianNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Kristoffer NateidNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Lars Birger NielsenNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Lars Christian NøklebyNORRøros IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Lars FossumNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars Jørgen AlsénNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Lasse EdvardsenNORMoss CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 196