1010. Jørgen Anmarkrud

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M seniorDNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M seniorDNS
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM JuniorDNF
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M Junior elite01:11:154
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M senior00:01:431
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M senior00:01:342
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M senior00:01:421
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M senior00:01:40,3572
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M senior00:02:00,02
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M senior00:01:392
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM Junior elite01:02:441
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M Junior elite00:22:021
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M Junior elite01:12:591
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M Junior eliteDNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M Junior elite01:06:472
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:01:44,692
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 17+00:01:54,344
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 17+00:01:44,3410
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 17+00:13:00,00013
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM Junior elite01:10:002
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM Junior elite01:03:553
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtM junior elite01:31:18,22
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Junior elite00:21:052
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
M Junior elite01:31:18,22
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Junior elite01:05:462
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Junior elite00:05:48,22
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Junior elite01:09:53,63
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Junior elite00:16:56,12
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:25,31
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 15-1600:04:56,84
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 15-1600:02:14,91
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 15-1600:02:28,766
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 15-1600:01:09,62
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 15-1600:37:21,81
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:46,171
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 15-1600:02:35,592
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 15-1600:02:44,102
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 15-1600:03:00,0029
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 15-1600:02:41,461
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM 1600:50:38,31
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 15-1600:19:27,11
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 15-1600:33:02,01
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderM 15-1600:11:40,11
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M 15-1600:41:35,81
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M 15-1600:45:09,01
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:15:20,32
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 15-1600:02:34,61
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 15-1600:02:15,72
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 15-1600:02:23,51
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 15-1600:02:44,914
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 15-1600:02:20,42
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M 1500:48:54,41
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M1500:33:38,661
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 15-1600:20:48,94
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 15-1600:40:01,04
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
M 15-16DNF
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M 15-16DNS
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetMenn 13-1400:28:56,91
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1300:32:59,862
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:24:48,913
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1200:13:16,183
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M1200:17:06,162
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1200:10:39,392
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1200:17:20,1738
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:12:05,701
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1200:13:11,581
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M1200:04:53,171
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:12:47,191
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M11DNS
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M1100:09:23,51
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M1100:16:51,41
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1100:10:49,81
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M1100:05:35,71
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M1100:14:40,11
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M1100:11:29,81
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1100:11:51,72
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M1000:13:59,01
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M1000:09:38,81
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M1000:08:07,41
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M1000:08:06,21
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M1000:05:39,01
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
M10DNS
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M1000:07:57,01
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M1000:08:08,03
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M1000:10:20,02
Lukk