Nissan-Cup 2010 - Ritt 7: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12211Ingvild Gåskjenn
Horten og omegn CK
K1200:08:15,0
22206Marte Berg Edseth
SK RYE
K1200:08:28,0+00:00:13,0
32215Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - Sykkel
K1200:08:43,9+00:00:28,9
42109Mina Claussen
BOC
K1100:09:09,8+00:00:54,8
52101Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF
NORK1100:09:12,1+00:00:57,1
62108Tuva Ertzaas Granøien
BOC
NORK1100:09:13,2+00:00:58,2
72213Ingvild Benum Vestre
BOC
K1200:09:22,3+00:01:07,3
82208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:09:35,1+00:01:20,1
92202Helene Hamre Liberg
Asker CK
K1200:10:00,7+00:01:45,7
102001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:10:41,8+00:02:26,8
112105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:10:51,6+00:02:36,6
122111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:10:51,7+00:02:36,7
132106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:11:00,3+00:02:45,3
142104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:11:07,2+00:02:52,2
152110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:11:15,9+00:03:00,9
162204Karoline Løvstad
Romeriksåsen SK
K1200:11:36,3+00:03:21,3
172005Hege Pettersen
boc
K1000:11:41,2+00:03:26,2
181028Linn Mei Waaler
DRØBAK
K1000:11:50,9+00:03:35,9
192112Eira Torsteinsen
boc
K1100:12:29,7+00:04:14,7
202004Johanne Dahl Norland
SK RYE
NORK1000:13:36,8+00:05:21,8
212002Katharina Sommerfelt
SK RYE
NORK1000:13:44,6+00:05:29,6
222003Ragnhild Wilskog
Nittedal CK
K1000:13:49,5+00:05:34,5
232009Sunniva Stenersen
Asker CK
K1000:14:11,7+00:05:56,7
242303Ellinor Bryntesen Høgberg
SK RYE
K13-1400:14:22,4+00:06:07,4
252307Anne Siri Lervik
Asker CK
K13-1400:15:14,9+00:06:59,9
262309Anna Gabrielsen
Asker CK
NORK13-1400:15:25,9+00:07:10,9
272315Stina Meinicke
BOC
NORK13-1400:15:26,8+00:07:11,8
282304Julie Breili
Ringerike SK
K13-1400:16:10,3+00:07:55,3
292308Marte Elise Hov
Asker CK
K13-1400:16:29,3+00:08:14,3
302306Martine Sund
Asker CK
K13-1400:16:42,4+00:08:27,4
312314Martine Ek Strøm
BOC
K13-1400:16:51,8+00:08:36,8
322301Anette Fredriksen
SK RYE
K13-1400:16:53,6+00:08:38,6
332313Eivor Ertzaas Granøien
BOC
K13-1400:17:01,4+00:08:46,4
342311Ingeborg Nordli
BOC
NORK13-1400:17:20,7+00:09:05,7
352305Marit Sveen
Romeriksåsen SK
NORK13-1400:17:42,3+00:09:27,3
362302Anna Jensen
SK RYE
K13-1400:18:14,0+00:09:59,0
372318Iselin Bakken
drøbak
K13-1400:20:00,8+00:11:45,8
382506Eline Gleditsch Brustad
Asker CK
K15-1600:24:39,7+00:16:24,7
392502Selma Ahlsand
SK RYE
NORK15-1600:26:12,1+00:17:57,1
402503Vilde Breili
Ringerike SK
K15-1600:29:14,5+00:20:59,5
41853Trude Elde D.
IF Frøy
NORKSport 30-3900:30:24,8+00:22:09,8
422513Elise Tvedt Engen
ringerike
K15-1600:31:29,5+00:23:14,5
43908Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy
NORKSport 40-4900:31:53,8+00:23:38,8
44910Anne-lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-4900:32:20,1+00:24:05,1
45901Trine Lise Folvik
Østmarka IL
NORKSport 40-4900:33:20,1+00:25:05,1
46307Sylvi Sommer
SK RYE
NORK-jun00:52:45,8+00:44:30,8
47305Karianne Aandahl Haga
BOC
K-jun00:56:32,1+00:48:17,1
48105Linn Beate Hansen
BOC
K-sen00:58:38,5+00:50:23,5
49104Kari Bråtveit
BOC / NOBIL
NORK-sen01:00:52,3+00:52:37,3
50302Marte Helene Halvorsen
IF Frøy
NORK-jun01:05:16,1+00:57:01,1
512203Benedikte Solvang
Asker CK
K1201:37:58,0+01:29:43,0
9542Anniken Hartveit
K6-900:08:55,9
9508Hannah Lervik
Asker CK
NORK6-900:07:41,4
9532Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK6-900:07:45,7
9530Line Kristiansen
CK
K6-900:09:00,4
9510Sara Løvstad
Romeriksåsen SK
NORK6-900:07:36,6
9507Sofie Eidal
Asker CK
K6-900:07:40,7
9531Sofie Fjøesen Bredesen
CK Nittedal
K6-900:08:20,6
9504Tirill Marie Møller Gundersen
SK RYE
NORK6-900:08:36,0
Meld feil