412. Sondre Rokke

DatoArrangementKlasseTidRank
13.09.2020NM Terrengsykkel 2020
Kortbaneritt (XCC)
M Junior elite00:20:161
12.09.2020NM Terrengsykkel 2020
Rundbaneritt (XCO)
M Junior elite01:02:551
23.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Kortbaneritt (XCC)
M Junior elite00:19:111
22.08.2020Oslo Terrengsykkelfestival 2020
Rundbaneritt (XCO)
M Junior elite00:58:101
28.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Rundbaneritt (XCO)
M Junior elite01:03:432
27.06.2020Lillehammer MTB Weekend 2020
Temporitt (XCT)
M Junior elite00:14:59,53
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
M15-16
01:12:00,22
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/4 finaler
M 15-1600:03:264
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 15-1600:02:49,63012
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 15-1600:15:00,015
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 15-1601:09:4610
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M15-16DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
M15-16DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M15DNS
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M1500:42:043
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
M15-16DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
M15-16DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M1500:22:566
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1600:46:5512
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 15-1600:26:47,97
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M15DNF
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M15-16DNS
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M15-16DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
M15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 15-1600:01:542
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 15-1600:02:014
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 15-1600:01:59,22726
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 15-1600:16:00,016
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 15-16DNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 1500:55:4010
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1500:32:236
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M15-16DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 15-1600:23:086
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1600:47:195
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1500:30:214
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M15-16
DNF
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1500:28:533
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
M15-16
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1500:15:082
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M15-16DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 15-1600:55:198
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 15-1600:24:058
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M 15-1600:06:51,412
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M15-16DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 15-1600:48:129
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 15-1600:15:44,313
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M15-16DNS
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-1400:24:058
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:20:464
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1400:12:565
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
M13-1400:01:117
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 13-1400:20:4418
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 13-1400:48:1515
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M1400:39:0813
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M1400:23:257
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M1400:24:525
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-1400:06:577
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M14DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:30:5810
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1400:16:147
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:01:351
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 13-1400:02:273
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 13-1400:02:281
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 13-1400:02:23,05
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 13-1400:00:07,07
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 13-1400:02:364
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 13-1400:35:5116
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
M13-14DNS
16.05.2017Ullensaker CK Sykkelkarusell #2M13-1400:39:18,410
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:19:4413
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:42:33,514
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1400:10:026
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-1400:15:269
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 13-1400:02:42,54
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 13-1400:02:53,9313
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 13-1400:26:04,420
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M13DNF
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1300:14:497
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1300:24:276
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1300:20:318
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1300:17:476
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 13-1400:18:52,723
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 13-1401:07:08,945
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
M13-14DNF
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderM 13-1400:09:58,27
29.05.2016NC Konnerud 2016 - NC 4 Stafett XCRK/M 11-14 - Rene klubblag00:37:04,08
28.05.2016Terrengsykkelrittet 20161 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:20:50,91
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M13DNS
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNF
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1300:17:355
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M 13-1400:42:18,225
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:13:39,876
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M12DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1200:17:32,965
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M1200:08:17,5910
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M1200:16:58,683
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1200:12:09,475
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2003, 2 runder a 4,2 km
G2003
00:41:12,56
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M12DNF
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M12DNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 12 år01:08:03,92
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 12 år01:10:34,75
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M11DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M11DNS
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M11DNS
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M11DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M11DNS
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M11DNS
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M11DNS
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:14:58,1012
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1000:08:07,005
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1000:09:03,715
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1000:07:50,808
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:10:26,253
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1000:11:15,674
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:08:38,515
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M900:04:14,08
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M9DNS
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M900:06:54,80
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M900:06:15,13
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M9DNS
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M9DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M900:02:50,96
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M9DNS
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M6-800:04:27,2
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M6-8DNS
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M6-8DNS
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:03:06,1
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M6-8DNS
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
M6-800:07:21,5
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M6-8DNS
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:02:19,3
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-8DNS
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M6-900:05:10,9
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
M6-900:07:48,0
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M6-900:07:33,0
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-900:04:56,0
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-900:09:14,0
Lukk