NM terrengsykkel 2018 - Finaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K 13-14, B-finale
12402
(6)
Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:01:40
22302
(8)
Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK 13-1400:01:42+00:00:02
32403
(4)
Vilde Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORK 13-1400:01:44+00:00:04
42304
(7)
Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:01:46+00:00:06
K 13-14, A-finale
12301
(1)
Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK 13-1400:01:34
22404
(3)
Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK 13-1400:01:34
32406
(5)
Johanne Brovold Midtsundstad
CK Elverum
NORK 13-1400:01:38+00:00:04
42401
(2)
Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:01:42+00:00:08
K 15-16, B-finale
12504
(5)
Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK 15-1600:01:26
22603
(6)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:27+00:00:01
32505
(9)
Emma Risnes
CK Elverum
NORK 15-1600:01:33+00:00:07
42502
(7)
Emilie Taug
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:35+00:00:09
K 15-16, A-finale
12601
(1)
Rikke Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:01:22
22501
(2)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:23+00:00:01
32605
(3)
Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:01:23+00:00:01
42604
(4)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:01:24+00:00:02
M 13-14, B-finale
11304
(8)
Casper Rode
Nanset IF
NORM 13-1400:01:20
21307
(22)
Marius Aune
Lørenskog CK
NORM 13-1400:01:20
31302
(5)
Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM 13-1400:01:20
41407
(7)
Casper Rønning
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 13-1400:01:24+00:00:04
M 13-14, A-finale
11403
(1)
Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:01:19
21405
(18)
Oliver Aukland
Tønsberg CK
NORM 13-1400:01:19
31409
(4)
Håkon Torseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:01:20+00:00:01
41402
(6)
Aleksander Bjørkvold
Soon CK
NORM 13-1400:01:22+00:00:03
M 15-16, B-finale
11506
(6)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:01:11
21606
(12)
Henrik Wist
TVK
NORM 15-1600:01:12+00:00:01
31528
(16)
Sander Porsholt
Soon CK
NORM 15-1600:01:14+00:00:03
41519
(18)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:14+00:00:03
M 15-16, A-finale
11501
(3)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 15-1600:01:10
21504
(15)
William Handley
Asker CK
NORM 15-1600:01:11+00:00:01
31509
(4)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:01:11+00:00:01
41601
(1)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:01:12+00:00:02
K senior, B-finale
1212
(5)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Team Sørensen Racing
NORK senior00:01:15
2235
(6)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK senior00:01:16+00:00:01
3211
(9)
Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK senior00:01:27+00:00:12
M senior, B-finale
19
(18)
Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM senior00:01:04
28
(3)
Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / SWIX Hard Rocx
NORM senior00:01:05+00:00:01
3114
(29)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM senior00:01:06+00:00:02
104
(12)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM seniorDNS
K senior, A-finale
1203
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing
NORK senior00:01:11
2210
(2)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK senior00:01:12+00:00:01
3205
(4)
Marit Sveen
SK Rye sykkel / Team Sørensen Racing
NORK senior00:01:13+00:00:02
4233
(3)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK senior00:01:16+00:00:05
M senior, A-finale
13
(1)
Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM senior00:01:01
2101
(2)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM senior00:01:01
32
(6)
Erik Hægstad
Lillehammer Cykleklubb
NORM senior00:01:02+00:00:01
411
(8)
Anders Halland Johannessen
Soon CK / Team Sørensen Racing
NORM senior00:01:03+00:00:02
Meld feil