337. Eirik Skotte-Haugerud

DatoArrangementKlasseTidRank
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
M13-14
DNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 13-14DNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 13-14DNS
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 13-14DNS
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
M13-14DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M13DNS
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M13DNS
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
M13-14DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
M13-14DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M13DNS
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-14DNS
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 13-14DNS
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M13DNS
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 13-14DNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 13DNS
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M13DNS
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-14DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 13-14DNS
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-14DNS
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M13DNS
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M13-14
01:43:2316
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1300:19:2923
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
M13-14
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1300:19:5011
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-14DNS
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:24:0351
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-14DNS
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:18:44,240
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNS
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M12DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M12DNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 11-1200:15:2714
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 11-1200:34:2715
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M12DNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M1200:21:0514
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 11-12DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 11-12DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 11-1200:25:5212
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M12DNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M12DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1200:17:0911
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 11-1200:28:1313
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 11-1200:15:5113
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 11-1200:15:0514
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 11-1200:32:50,99
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 11-1200:16:59,712
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M12DNS
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M11-12DNS
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M11-12DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-12DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:15:5010
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M11DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1100:22:5119
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M11DNS
11.08.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Kalas Rekord Mila - tempo (Harestua, Nittedal CK)
M11-12DNS
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 11-1200:16:05,421
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 11-1200:16:08,024
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
M11-1200:33:097
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1100:21:147
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-1200:21:53,7412
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:10:589
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 11-1200:15:59,820
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M10DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M10DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M10DNS
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M10DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M10DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M10DNS
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2004-2005, 1 runde a 4,2 km
G2005
00:27:56,7
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M10DNS
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 1000:16:56,4
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:08:40,31
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 10 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 10 årMÅL
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 10 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 10 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 10 årDNS
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetRekrutt menn 9 årDNS
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M900:10:07,23
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M9DNS
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M900:11:23,39
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M900:08:37,80
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M9DNS
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M900:10:50,05
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde a 1,5 km
G 9
00:09:36,26
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M9DNS
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M9DNS
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M9DNS
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M6-8DNS
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M6-8DNS
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M6-800:05:46,11
Lukk