1321. Ånund Eggen-Vaa

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/4 finaler
M 13-1400:02:573
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/8 finaler
M 13-1400:03:041
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 13-1400:02:57,0499
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 13-1400:10:00,010
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 13-1400:45:5215
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
M13-14DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:23:183
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M1400:29:565
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
M13-14DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
M13-14DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M1400:11:296
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-1400:33:059
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 13-1400:23:44,514
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1400:24:583
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 13-14DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 13-1400:02:12,04235
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 13-1400:35:00,035
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 13-14DNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 1400:31:237
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M14DNS
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-14DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 13-1400:20:0021
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 13-1400:35:3618
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1400:17:348
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M13-14
01:24:433
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1400:16:258
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
M13-14
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1400:17:524
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-1400:21:5324
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:21:2125
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:34:0524
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:17:05,224
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-14DNS
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:24:043
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1300:15:018
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
M13-1400:01:2115
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M13-14DNS
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M13-14DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M1300:32:1612
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M13DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 1300:41:0516
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M1300:24:266
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-14DNS
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M13DNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 kort runde (M/K 13-16)
M13-14
01:40:5713
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1300:17:256
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:02:333
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 13-1400:02:42,123
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 13-1400:00:23,023
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 13-1400:35:5717
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
M13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:22:0437
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-1400:47:3331
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:45:12,028
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:24:11,337
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1300:11:106
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-1400:29:1413
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 11-1200:03:18,5413
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M11-12DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 11-12DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 11-1200:19:35,011
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M11-12DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-12DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1200:15:045
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1200:08:226
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1200:18:274
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M12DNS
11.08.2016Kalas Rekord MilaM11-1200:18:499
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1200:17:5211
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 11-12DNS
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 11-1200:14:14,310
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
M11-1200:31:064
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1200:20:259
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-1200:20:25,169
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:10:5714
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:15:19,844
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M1100:15:14,375
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1100:19:26,184
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M1100:08:45,086
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 11-1200:04:05,311
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 11-12DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M 11-1200:32:50,59
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M1100:13:22,222
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M1100:25:01,7418
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 11-1200:16:37,49
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 11-1200:15:41,59
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:14:21,592
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
M 11-12DNS
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M 11-1200:14:00,06
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 11 år02:00:08,43
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 11 år01:12:25,97
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 11 år01:43:52,35
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetMenn 1000:17:01,1
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1000:09:59,38
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:07:25,52
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1000:09:26,63
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1000:05:53,46
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1000:07:27,63
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:07:35,86
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1000:10:19,17
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1000:06:03,71
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:07:12,95
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M900:03:03,11
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M9DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M900:03:43,69
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M900:05:48,79
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M900:06:40,30
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M900:05:40,84
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M900:03:31,62
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M900:03:47,01
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M900:04:48,38
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M6-800:04:30,84
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M6-800:04:34,71
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M6-800:05:52,66
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M6-800:03:24,36
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M6-8DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M6-800:06:33,94
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M6-800:05:20,19
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M6-8DNS
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M6-800:03:04,40
Lukk