Nissan-Cup 2011 - Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12106Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1100:06:14,8
22116Tuva Siggerud
Soon Ck
NORK1100:06:45,8+00:00:31,0
32210Thea Siggerud
Soon Ck
NORK1200:06:46,2+00:00:31,4
42101Anna Littorin Sandbu
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:06:48,9+00:00:34,1
52205Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1200:06:58,4+00:00:43,6
62203Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1200:07:01,5+00:00:46,7
72103Johanne Dahl Norland
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:07:10,2+00:00:55,4
82201Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1200:07:13,7+00:00:58,9
82204Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1200:07:13,7+00:00:58,9
102212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK1200:07:19,8+00:01:05,0
112105Linn Mei Waaler
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K1100:07:22,4+00:01:07,6
122207Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:07:29,0+00:01:14,2
132213Vera Norli
Bærum OCK
NORK1200:07:35,1+00:01:20,3
142109Hege Caroline Pettersen
Bærum OCK
NORK1100:07:40,7+00:01:25,9
152107Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1100:07:43,8+00:01:29,0
162206Mina Claussen
Bærum OCK
K1200:07:50,4+00:01:35,6
162209Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
K1200:07:50,4+00:01:35,6
182219Katrine Opseth
Soon Ck
K1200:08:11,7+00:01:56,9
192112Marthe Bagger
Halden CK
K1100:08:14,2+00:01:59,4
202008Henriette Angelica Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:08:18,6+00:02:03,8
212102Katharina Sommerfelt
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK1100:08:51,0+00:02:36,2
222202Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1200:08:52,0+00:02:37,2
232002Hedda Kristiansen
CK Nittedal
NORK1000:08:58,4+00:02:43,6
242208Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal
K1200:09:10,2+00:02:55,4
252010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1000:09:13,7+00:02:58,9
262004Nora Marie Storvikl Grønvold
CK Nittedal
K1000:09:16,8+00:03:02,0
272001Ragne Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:29,0+00:03:14,2
282113Marie Holmboe
CK Nittedal
K1100:09:33,7+00:03:18,9
292006Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK1000:09:44,3+00:03:29,5
302011Emilie G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K1000:09:50,5+00:03:35,7
312007Hannah Elisabeth Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
K1000:10:30,0+00:04:15,2
322015Aurora Jarmot
Follo SK
K1000:10:41,4+00:04:26,6
332018Hedda Constance Nymoen
K1000:11:43,1+00:05:28,3
342315Ingvild Gåskjenn
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK13-1400:14:41,3+00:08:26,5
352309Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORK13-1400:14:47,5+00:08:32,7
362312Aurora Kildahl
Asker CK
K13-1400:15:11,8+00:08:57,0
372308Ingrid Bagger
Halden CK
K13-1400:15:39,3+00:09:24,5
382307Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK13-1400:15:48,4+00:09:33,6
392305Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK13-1400:15:51,5+00:09:36,7
402322Kristin Helland-hansen
Jardar IL - Sykkelgruppe
K13-1400:16:09,8+00:09:55,0
412314Eivor Ertzaas Granøien
Bærum OCK
K13-1400:16:22,0+00:10:07,2
422318Tina Knutsmoen
Nesodden SK
K13-1400:16:40,3+00:10:25,5
432513Henriette Elverum Handal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK15-1600:18:06,0+00:11:51,2
442509Frida Helena Rønning
Lillehammer CK
NORK15-1600:18:10,4+00:11:55,6
452508Anna Gabrielsen
Asker CK / Team Merida Grassroot
NORK15-1600:20:01,3+00:13:46,5
462506Martine Sund
Asker CK
K15-1600:21:50,4+00:15:35,6
472511Katherine Schønning
Asker CK
K15-1600:22:05,7+00:15:50,9
482503Marte Kjærnet
Romeriksåsen sykkelklubb
K15-1600:23:48,8+00:17:34,0
492317Pernille Smestad
CK Nittedal
K13-1400:25:45,4+00:19:30,6
502512Iselin Bakken
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K15-1600:32:58,4+00:26:43,6
51908Cathrine Gabrielsen
Asker CK
KSport 40-4900:41:58,4+00:35:43,6
52904Jennifer Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORKSport 40-4900:42:01,5+00:35:46,7
53852Mona Hallingrød
Kloppa Off Road Klubb
KSport 30-3900:43:02,3+00:36:47,5
54801Marie E. Vidung Døssland
Lørenskog ck
KSport 17-2900:44:36,7+00:38:21,9
55907Stine B. Lund
Smaalenene SK
NORKSport 40-4900:44:48,9+00:38:34,1
56851Trude Elde D.
IF Frøy - sykkelgruppe
NORKSport 30-3900:45:13,2+00:38:58,4
57804Liv Birgit Jorde
Andebarkji TSK
KSport 17-2900:47:45,1+00:41:30,3
58911Ingvild Victoria Rasmussen
Østmarka IL Sykkel
KSport 40-4900:48:22,0+00:42:07,2
59113Lene Axelsen
Statoil Bil
KSport 30-3900:48:31,1+00:42:16,3
60854Magdalena Kwarta
IF Frøy
KSport 30-3900:49:04,7+00:42:49,9
61109Heidi Rosasen Sandstø
Follo SK / Team United Bakeries
NORK-sen00:53:06,6+00:46:51,8
62101Tone Kristin Larsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK-sen00:56:59,3+00:50:44,5
63807Julie Mowinckel
-Ingen klubb- / Pinky and the Brain
KSport 17-2901:00:34,8+00:54:20,0
64114Torunn Laengen
Asker CK
K-sen01:02:04,7+00:55:49,9
65112Kristin Aamodt
Frikransen
K-sen01:11:21,4+01:05:06,6
8512Bianca G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K6-800:04:41,6
8523Elen Woksholt
SK Rye
K6-800:05:45,9
8511Elise Ek. Haug
Follo SK
NORK6-800:04:38,5
9509Embla Aalerud
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK900:06:12,0
8525Fredrikke L Nymoen
K6-800:05:36,7
9504Hannah Lervik
Asker CK
NORK900:06:33,6
9508Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK900:06:21,3
9501Ida Sofie Huseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK900:06:12,0
8516Ine Lippert Røstad
IF Frøy - sykkelgruppe
K6-800:04:23,1
8506Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK6-800:03:12,3
8509Madeleine Isabelle Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK6-800:04:23,1
8524Mathilde Granum
Soon Ck
K6-800:02:59,9
8504Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden sk
NORK6-800:03:33,9
9513Milja Lindgaard
Bærum OCK
K900:05:53,7
9510Sofie Fjøsne Bredesen
CK Nittedal
K900:07:01,1
8527Thea Natvik
K6-800:05:24,4
8526Tilde Moringen
IF Frøy
K6-800:06:37,9
8517Victoria Nitteberg
Nesodden SK
NORK6-800:04:29,2
2325Aune Emma Sundquist
SK Rye
K13-14DNF
2505Marit Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK15-16DNF
2211Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K12DNF
903Wenche Madsen Eriksson
IF Frøy - sykkelgruppe
NORKSport 40-49DNF
906Anette Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORKSport 40-49DNS
2005Anine Leenderts
CK Nittedal
K10DNS
901Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2311Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K13-14DNS
905Anne-lise Katle
Asker CK
NORKSport 40-49DNS
303Aurora Solbakk Andersen
Asker CK
K-junDNS
2301Ellinor Bryntesen Høgberg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
2310Emilie Solberg
Halden CK
K13-14DNS
106Gjertrud Bø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORK-senDNS
2304Helene Hamre Liberg
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-14DNS
2303Ida Harto Seim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
103Ida Malene Thomsen
Smaalenene SK
K-senDNS
107Ingrid Bøe Jacobsen
Halden CK
NORK-senDNS
Meld feil