Nissan-Cup 2011 - Ritt 8: Holmen v/Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
11329Petter Bergmann
Konnerud IL - sykkelgruppe
NOR00:23:53,1
21317Martin Emil Siggerud
Soon Cykleklubb
NOR00:23:54,3+00:00:01,2
31322Sander Smaaskjær
Soon Cykleklubb
NOR00:23:59,3+00:00:06,2
41325Eirik Pettersen
CK Nittedal
NOR00:24:11,7+00:00:18,6
51370Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK
NOR00:24:46,0+00:00:52,9
61320Ludvik Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:25:16,7+00:01:23,6
71338Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NOR00:25:38,2+00:01:45,1
81332Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NOR00:26:05,7+00:02:12,6
81378Magnus Bøe
Bærum OCK
00:26:05,7+00:02:12,6
101324Andreas Finni Magnussen
CK Nittedal
NOR00:26:42,4+00:02:49,3
111306Aksel Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:26:48,5+00:02:55,4
121301Erling Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:27:13,0+00:03:19,9
131367Sander Reinsvollsveen
Asker CK
00:27:31,5+00:03:38,4
141371Henrik Roland Granseth
Lillehammer CK
00:28:14,0+00:04:20,9
151302Petter August Brandborg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:28:17,2+00:04:24,1
161330Erlend Rinden
Romeriksåsen sykkelklubb
NOR00:28:20,3+00:04:27,2
161391Martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb
NOR00:28:20,3+00:04:27,2
181304Andreas Baardseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:28:29,5+00:04:36,4
191350Lars Morstad
Bærum OCK
00:28:38,7+00:04:45,6
201340Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK
NOR00:28:47,9+00:04:54,8
211342Theodor Eriksson
IF Frøy - sykkelgruppe
NOR00:28:51,0+00:04:57,9
221316Iver Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:29:09,4+00:05:16,3
231373Thomas H. Bjurhult
Bærum OCK
NOR00:29:25,0+00:05:31,9
241354Torjus Røn Sonerud
Lørenskog ck
00:29:43,4+00:05:50,3
251355Aslak Haarr Jølstad
Bærum OCK
00:29:49,7+00:05:56,6
261334Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NOR00:29:52,7+00:05:59,6
271333Olav Katle Fleten
Asker CK
NOR00:29:52,8+00:05:59,7
281351Bendik Ørn Gjerdrum
Bærum OCK
00:29:59,0+00:06:05,9
291381Christoffer E. Bakke
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR00:30:02,1+00:06:09,0
301383Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NOR00:31:03,5+00:07:10,4
311384Bjørnar Jakobsen
Follo SK
00:31:06,6+00:07:13,5
321366Magnus Knoph
Asker CK
00:31:15,9+00:07:22,8
331315Lars Blekastad Glad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:31:31,2+00:07:38,1
341349Martin Tobias Kleven
Follo SK
NOR00:31:37,4+00:07:44,3
341365Jacob Rosenvinge Høyem
Lillehammer CK
NOR00:31:37,4+00:07:44,3
361375Leik Torsteinsen
Bærum OCK
00:31:53,0+00:07:59,9
371327Georg Henden Kaasen
Bærum OCK
00:31:56,2+00:08:03,1
381307Jakob Stensåsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:32:54,9+00:09:01,8
391382Trygve Lunde
SpKl Ceres Sykkel
NOR00:33:35,4+00:09:42,3
401372Audun Roland Granseth
Lillehammer CK
NOR00:33:41,6+00:09:48,5
411353Tobias Rugtveit Hellesvik
Bjørndal IF Sykkel
00:33:42,8+00:09:49,7
421303Henning Åsheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:34:00,3+00:10:07,2
421346Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
00:34:00,3+00:10:07,2
441305Jørgen Strømstad Sunde
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:34:17,2+00:10:24,1
451310Jens Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:34:44,0+00:10:50,9
461318Martin Morgenlien Skamo
Dalen IL Sykkel
00:35:08,9+00:11:15,8
471362Hans Kristian Blichfeldt Moe
Svelvik SK
00:35:12,0+00:11:18,9
481385Ulrik Jarmot
Follo SK
00:35:30,4+00:11:37,3
491326Robin Jangefelt
CK Nittedal
00:35:33,5+00:11:40,4
501341Anders Solum
Asker CK
00:35:39,7+00:11:46,6
511331Jacob Brenna Christophersen
Bærum OCK
NOR00:36:41,0+00:12:47,9
521313Sindre Fougner
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:37:02,5+00:13:09,4
521395Ludvig S. Bye
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:37:02,5+00:13:09,4
541312Arne Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:37:30,3+00:13:37,2
551347Tobias Hansen
Follo SK
00:37:45,6+00:13:52,5
551368Truls Ørneberg
Asker CK
NOR00:37:45,6+00:13:52,5
571309Håkon Amundsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NOR00:38:43,8+00:14:50,7
581336Torbjørn Røed
Asker CK
NOR00:38:46,9+00:14:53,8
591398Carlos Andre Pinheiro
CK Nittedal / MTB 10-12
00:39:51,1+00:15:58,0
601308Gunnar Madsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
00:45:57,1+00:22:04,0
1345Alexander Smette
Bærum OCK
DNF
1311Erik Bøe Willersrud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
DNF
1323Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
DNF
1387Hans Kristian Andersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
DNF
1379Patrick Sandgrav
SpKl Ceres Sykkel
DNF
1343Tobias Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORDNF
1321Alexander Høvik
Halden CK
DNS
1359Allan Dahl Johansson
IF Frøy - sykkelgruppe
NORDNS
1361Daniel Eklöf
Nesodden sk
NORDNS
1352Didrik Singsaas Magnussen
Bærum OCK
DNS
1360Fredik Rustadbakken
Halden CK
DNS
1405Fredrik Ramstad Hoff
-Ingen klubb- / Team Fossum
NORDNS
1335Fredrik Solbakk Andersen
Asker CK
DNS
1390Fridtjof Mørk
IF Frøy - sykkelgruppe
DNS
1386Herman Heen
Follo SK
NORDNS
1374Herman Sletsjøe Singsaas
Bærum OCK
DNS
1363Joakim Nyrønning
Svelvik SK
DNS
1337Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
DNS
1348Jørgen Johan Bjørtomt
Bærum OCK
DNS
1380Kjell Inge Eidsaunet
SpKl Ceres Sykkel
DNS
1357Knut Høie Guettler
Asker CK
DNS
1376Magnus Brath Skurdal
Bærum OCK
DNS
1328Martin Kildal
Bærum OCK
DNS
1369Mats Burud Skjølsvold
Bjørndal IF Sykkel / Bjørndal Sykkel
DNS
1314Ola Berg Edseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
DNS
1397Ole Einar Gjønnes
Smaalenene SK
DNS
1319Petter Fagerhaug
Romeriksåsen sykkelklubb
NORDNS
1356Simen Berger
Dalen IL Sykkel
NORDNS
1358Sjur Kleppan
Romeriksåsen sykkelklubb
DNS
1364Ted Johansen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORDNS
1377Tobias Foss
Lillehammer CK
DNS
1339Truls Fjellheim Jorde
Asker CK
NORDNS
1344Vegard Stangjordet
Asker CK
DNS
Meld feil