Terrengsykkelrittet 2019

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
1763Rajeev Rai
Bærum OCK / Anton sport
NOR01:50:58,6
2767Ola Tuko
Kongsberg IF Sykkel
NOR01:59:20,0+00:08:21,4
3482Kristoffer Kippernes
Fræna SK / Terrengsykkel
NOR02:01:21,6+00:10:23,0
4503Albert Skog
SK Rye sykkel
SWE02:03:23,7+00:12:25,1
5475Christian Coll
--- ingen klubb ---
NOR02:04:43,2+00:13:44,6
6726Daniel Brodshaug
Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL
NOR02:04:43,8+00:13:45,2
7619Jon Gedde Fraurud
Eidsvoll SK
NOR02:09:07,6+00:18:09,0
8500Morten Nilsen
Ullensaker CK
NOR02:11:18,0+00:20:19,4
9485Petter Skjåk
Sagene IF Sykkel
NOR02:11:22,4+00:20:23,8
10492Ulrik Aass
--- ingen klubb ---
NOR02:14:23,8+00:23:25,2
11126Henrik Hvidsten
Skjeberg CK
NOR02:14:42,0+00:23:43,4
12489Stian Lie Hansen
Aron Skiklubb
NOR02:18:42,6+00:27:44,0
13494Thomas Hannestad
Krokskogen Cykleklubb
NOR02:19:39,2+00:28:40,6
14484Ola Paaske Gulbrandsen
--- ingen klubb ---
NOR02:19:40,1+00:28:41,5
15483Kristian Pedersen
--- ingen klubb --- / Samadet vel
NOR02:20:42,6+00:29:44,0
16488Tomas Sandmo
Odal Sykleklubb
NOR02:23:36,4+00:32:37,8
17486Stian Thue Halvorsen
--- ingen klubb ---
NOR02:24:51,6+00:33:53,0
18491Rune Liberg Sannes
--- ingen klubb ---
NOR02:30:55,3+00:39:56,7
19480Rune Jansberg
Odal Sykleklubb
NOR02:32:30,3+00:41:31,7
20497Adam Hagström
--- ingen klubb ---
SWE02:34:46,1+00:43:47,5
21487Tobias Litherland
--- ingen klubb --- / Stabil Oslo Cycling
NOR02:37:25,6+00:46:27,0
22490Trond Stødle
Mississippiskogen sti & terrengsykkellag - Sykkel
NOR02:38:37,4+00:47:38,8
23137Bård Aasgaard
IF Frøy Sykkel
NOR02:41:23,1+00:50:24,5
24495Morten André Pedersen
--- ingen klubb --- / Team Lavspent
NOR02:41:40,9+00:50:42,3
25478Patrick Schneider
--- ingen klubb ---
NOR02:42:07,6+00:51:09,0
26501Sebastian Matusewicz
--- ingen klubb ---
POL02:43:49,8+00:52:51,2
27496Simen Svare Kristoffersen
--- ingen klubb --- / Team Pannekake
NOR02:57:13,6+01:06:15,0
28481Kjetil Torset Voldhaug
--- ingen klubb ---
NOR02:58:34,5+01:07:35,9
29499Evald Linløkken
Porsanger Cykleklubb
NOR03:19:42,3+01:28:43,7
30472Andrew Ritchie
--- ingen klubb ---
GBR03:24:11,3+01:33:12,7
31471Adam Tumidajewicz
--- ingen klubb --- / BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri Flyt
NOR03:24:35,7+01:33:37,1
32502Espen Bjerknes
--- ingen klubb --- / Team Milslukern - Driv Trening
NOR03:32:48,7+01:41:50,1
33498Joacim Pedersen
Aron Skiklubb
NOR03:45:32,6+01:54:34,0
34473Jarl Martin Solheim
--- ingen klubb ---
NOR04:02:17,0+02:11:18,4
479Jørgen Heir
Aron Skiklubb
NORDNF
476Pål Anders Juul-hansen
--- ingen klubb ---
NORDNF
474Alexander Zahl-Thanem
Stiftstaden SK Trondheim
NORDNS
493Trond Torke
Oslostudentenes IK
NORDNS
Meld feil