Terrengsykkelrittet 2019

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
186Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
01:43:37,6
2674Joar Markhus
Follo SK / Team Sørensen Sport
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
01:45:27,3+00:01:49,7
3778Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
01:45:51,4+00:02:13,8
4439Simon Johansson
IK Hero
SWETerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
01:46:34,2+00:02:56,6
5544Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
01:46:42,1+00:03:04,5
6645Aslak Mørstad
Bjørndal IF Sykkel / Team Letth
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
01:46:43,1+00:03:05,5
71011Andre Johansen
IF Frøy Sykkel / Team Muncitori
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
01:48:09,8+00:04:32,2
8763Rajeev Rai
Bærum OCK / Anton sport
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
01:50:58,6+00:07:21,0
9723Trond Larsen
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
01:51:44,7+00:08:07,1
10127Stian Andre Nordli
Lørenskog CK / Team Foss
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
01:52:55,2+00:09:17,6
11461Andreas Sønsteby
Soon CK / Team Merida
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
01:53:08,5+00:09:30,9
12824Morten Langbråten
Stovnerkameratene Sykkel / Stovnerkameratene
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
01:55:43,4+00:12:05,8
13183Peter Magnus Skarbø
Follo SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
01:56:15,1+00:12:37,5
14617Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
01:56:35,2+00:12:57,6
15648Pål Gustavsen
Kloppa offroadklubb / Bærum Kommune BIL / Gåping
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
01:58:12,1+00:14:34,5
16767Ola Tuko
Kongsberg IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
01:59:20,0+00:15:42,4
17677Jan-Tore Bratlie
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:00:06,4+00:16:28,8
18595Dagfinn Bang-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:01:12,3+00:17:34,7
19698Atle Stubberud
Soon CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:01:15,5+00:17:37,9
20482Kristoffer Kippernes
Fræna SK / Terrengsykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:01:21,6+00:17:44,0
21687Henrik Hogsnes
Asker CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:02:04,8+00:18:27,2
22528Espen Thorstensen
Sagene IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:02:39,6+00:19:02,0
23630Nils-Ole Madsen
Konnerud IL Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:02:48,7+00:19:11,1
24593Bjørn Kjetil Aanensen
Tubakken Sykkelklubb
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:02:49,1+00:19:11,5
25685Joakim Sundnes
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:02:53,6+00:19:16,0
26703Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:03:12,4+00:19:34,8
27503Albert Skog
SK Rye sykkel
SWETerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:03:23,7+00:19:46,1
28609Gaute Reitan
Birkebeineren IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:03:38,5+00:20:00,9
29475Christian Coll
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:04:43,2+00:21:05,6
30726Daniel Brodshaug
Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:04:43,8+00:21:06,2
31713Lars-Erik Gradert
Fossum IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:05:17,0+00:21:39,4
32212Jon Henrik Handley
Asker CK / Team Gulf
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:05:29,7+00:21:52,1
33549Vebjørn Haugerud
--- ingen klubb --- / Arendal Single Track
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:05:42,2+00:22:04,6
34642Atle Hartveit
Ullensaker CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:05:44,8+00:22:07,2
35438Kristoffer Ramstad Røed
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
02:05:59,4+00:22:21,8
36742Glenn Seljåsen
Asker CK / Team Milslukern 2
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:06:06,3+00:22:28,7
37691Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Equinor BIL
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:06:38,1+00:23:00,5
38681Colin Eick
IF Frøy Sykkel / Team Unaas/Orbea
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:06:44,0+00:23:06,4
39605Christian Moldegård
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:06:54,6+00:23:17,0
40272Atle Reitan
Nitelva CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:07:05,6+00:23:28,0
41612Kjetil Pedersen
Sand IL Terreng
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:07:28,4+00:23:50,8
42533Finn Moe
Romeriksåsen SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:07:30,4+00:23:52,8
43206Odd Erik Farstad
CK Elverum
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:07:37,2+00:23:59,6
44548Kristoffer Tuhus
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
02:07:47,5+00:24:09,9
45732Thomas Hebæk
Soon CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:07:49,2+00:24:11,6
46782Ole Blokhus
--- ingen klubb --- / Dogstar
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:08:00,5+00:24:22,9
47768Ketil Ervik
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:08:01,1+00:24:23,5
48761ole andre garnvik
Konnerud IL Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:08:21,3+00:24:43,7
49556Knut Erik Håberget
CK Elverum
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:08:59,6+00:25:22,0
50619Jon Gedde Fraurud
Eidsvoll SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:09:07,6+00:25:30,0
51739Roar Olsen
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:09:13,4+00:25:35,8
52560Bjørn Herbrand Tretterud
Andebarkji TSK / Tretterud sport
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:09:18,2+00:25:40,6
53477Jørgen R Hodnebrog
Gjerstad IL Sykkelgruppe
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
02:09:25,2+00:25:47,6
54643Felix Breitschädel
Kolbotn SK / USWE Adventure Team
AUTTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:09:35,1+00:25:57,5
55810Espen Haanæs Lunøe
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:10:08,0+00:26:30,4
56456Espen Skuggerud
Ottestad IL
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
02:10:56,6+00:27:19,0
57641Kenneth Hoff
Romeriksåsen SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:11:01,5+00:27:23,9
58634Svein Kristoffersen
Glåmdal SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:11:06,0+00:27:28,4
59500Morten Nilsen
Ullensaker CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:11:18,0+00:27:40,4
60485Petter Skjåk
Sagene IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:11:22,4+00:27:44,8
61529Asbjørn Hoel Winnje
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:11:38,5+00:28:00,9
62607John Rasmus Moen
Kolbotn SK / Team Letth
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:11:58,8+00:28:21,2
63730Viktor Sveen Lorentz
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:12:10,9+00:28:33,3
64632Øyvind Gjermshus
IK Hero / Team Johnsen Frameworks
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:12:54,5+00:29:16,9
65733Stig Aas-Jakobsen
IL Heming / B.I.L@EVRY Oslo
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:12:54,9+00:29:17,3
66559Kjetil Utrimark
SK Rye sykkel / HAFSLUND BIL
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:13:15,2+00:29:37,6
67526Alf Morten Nøstvold
--- ingen klubb --- / Team Blast Brothers
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:13:21,2+00:29:43,6
68762Ole-Petter Hoel
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:13:28,3+00:29:50,7
69293Cato Myhren Ekvoll
Kloppa offroadklubb / Coca-Cola
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:13:37,7+00:30:00,1
70826Stein Vegar Larsen
Aron Skiklubb
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:13:48,7+00:30:11,1
71554Jørgen Tollefsrud
Hasle-Løren IL Sykkel / VOTLNC
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:14:11,2+00:30:33,6
72523Jan Reidar Andenes
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:14:18,8+00:30:41,2
73492Ulrik Aass
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:14:23,8+00:30:46,2
74126Henrik Hvidsten
Skjeberg CK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:14:42,0+00:31:04,4
75769Tom Egil Kirkevoll
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:14:44,2+00:31:06,6
76776Øyvind Akselsen
Sarpsborg SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:15:12,4+00:31:34,8
77688Are Tallaksrud
Aron Skiklubb / Santacruzsykler.no
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:15:13,6+00:31:36,0
78467Tom Are Grøv
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M17-29
02:15:35,9+00:31:58,3
79616Kristian Eckhoff
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:15:39,0+00:32:01,4
80545Steinar Berg
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:15:40,9+00:32:03,3
81601Bastian Daae
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:16:00,7+00:32:23,1
82797Petter Halvorsen
--- ingen klubb --- / Vardeåsen sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M55-59
02:16:02,0+00:32:24,4
83794Arild Røkenes
Nordlysbyen Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M55-59
02:16:11,7+00:32:34,1
84538Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M35-39
02:16:52,9+00:33:15,3
85707Christopher Kahrs
Follo SK / Follo SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:17:29,8+00:33:52,2
86331Finn Arne Lilleseth
Eidsvoll SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M60+
02:17:42,0+00:34:04,4
87689Jo Christer Frysjøenden
Glåmdal SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:17:58,6+00:34:21,0
88671Christian Lorange
Sagene IF Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:18:05,9+00:34:28,3
89725Stig Eines
--- ingen klubb --- / Team Tore
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:18:40,7+00:35:03,1
90489Stian Lie Hansen
Aron Skiklubb
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:18:42,6+00:35:05,0
91277Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:18:51,4+00:35:13,8
92760Ole Bjørn Hjorth-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:19:13,7+00:35:36,1
93752Baard Jensen
SK Rye sykkel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M50-54
02:19:31,8+00:35:54,2
94494Thomas Hannestad
Krokskogen Cykleklubb
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:19:39,2+00:36:01,6
95484Ola Paaske Gulbrandsen
--- ingen klubb ---
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:19:40,1+00:36:02,5
96638Stefano Baldari
Hasle-Løren IL Sykkel
ITATerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M40-44
02:20:10,1+00:36:32,5
97678Erik Haugstulen
Gruvelia SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:20:26,6+00:36:49,0
98789Terje Buflod
CK Elverum
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:20:29,6+00:36:52,0
99483Kristian Pedersen
--- ingen klubb --- / Samadet vel
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M30-34
02:20:42,6+00:37:05,0
100784Stig Dahlen
Eidsvoll SK
NORTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)
M45-49
02:21:31,3+00:37:53,7
Meld feil