Superpokal Voldsløkka 2018

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1122Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Milslukern
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:45:28
2137Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:45:28
379Colin Eick
IF Frøy Sykkel / Le Club
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:46:01+00:00:33
4142Truls Andreas Veslum
Asker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:46:25+00:00:57
598Jens Bjørlin
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:46:40+00:01:12
6131Rune Morten Johansen
Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:46:43+00:01:15
796Jan Olav Beitmyren
Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:47:09+00:01:41
8102Joar Markhus
Follo SK / Le Club
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:47:18+00:01:50
9113Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:47:18+00:01:50
10108Kjetil Westgaard
Smaalenene SK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:47:32+00:02:04
11110Lars Sigve Puntervold
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:47:37+00:02:09
1293Håvard Stigen Andersen
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:07+00:02:39
13125Rajeev Rai
Bærum OCK / Anton Sport
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:12+00:02:44
14141Trond Ristvedt
Ullevål SK / Milslukern
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:21+00:02:53
15118Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:23+00:02:55
16153Ottar Ackenhausen Renholt
Nanset IF
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:23+00:02:55
1799Jo Daniel Storengen
FTT Oslo Sykkelklubb - Sykkel / FTT Oslo
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:48:41+00:03:13
1883Eivind Ekeli
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:07+00:03:39
19107Kenneth Hoff
Ullensaker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:07+00:03:39
20120Morten Simonsen
Ullevål SK / Team Milslukern
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:09+00:03:41
2169Håkon Hovland
IK Hero
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:09+00:03:41
22150Lars Roar Uggerud Dugstad
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:32+00:04:04
23105Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:43+00:04:15
2476Aslak Eriksrud
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:49:58+00:04:30
25106Karl Axel Svendsen
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:14+00:04:46
2681Eirik Danielsen
Sagene IF Sykkel / Høyskolen Kristiania BIL
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:24+00:04:56
27100Joachim De Fine
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:24+00:04:56
2830Stian Lauritzen
Bærum OCK / Team Rutga / UPC
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:33+00:05:05
29135Svein Aalrust
Asker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:38+00:05:10
30126Martin Leer Sandstad
Tryvann Cykleklubb
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:47+00:05:19
3177Audun Krogstad
Sykkelklubben Skar Oslo
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:50:50+00:05:22
32114Marcel Marek
SK Rye sykkel / Superior Riders
CZE13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:14+00:05:46
3371Aleksander Bøttger
SK Rye sykkel / Team Sørensen
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:16+00:05:48
34149Øyvind Briseid
Bærum OCK / Eika BIL
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:18+00:05:50
3586Gaute Havik
Foreningen Frikransen
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:21+00:05:53
3690Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:31+00:06:03
37132Simen Eriksrud
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:34+00:06:06
3880Dag Solberg
Ullevål SK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:51:51+00:06:23
39103Joe Cavanagh
--- ingen klubb --- / LWLL.CC
GBR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:00+00:06:32
4091Haakon Jensen
--- ingen klubb --- / XXL Sport & Villmark
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:01+00:06:33
41146Øystein Slagtern Fjellvåg
Oslostudentenes IK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:02+00:06:34
4275Asbjørn Hoel Winnje
SK Rye sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:14+00:06:46
43112Laurence Gibbons
Oslostudentenes IK
GBR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:20+00:06:52
43130Rune Bruksås
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:20+00:06:52
45123Ole Ingar Sel
Ottestad IL / Oslo Sportslager
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
00:52:34+00:07:06
46140Trond Johannessen
Glåmdal SK / Glåmdal SK/ Blodsmak
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
47147Erik Søberg
Foreningen Frikransen
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
48148Kjeld Karim Berg Massali
Modum CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
49104Jostein Havik
Foreningen Frikransen / Yngvelo TestTeam
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
50121Ola Høiby
SK Rye sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
5144Arild Toft
Sandnes Sykleklubb
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
52101Joachim Wallem Rasmussen
Sykkelklubben Skar Oslo
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
5372Amund Ruud
Oslostudentenes IK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
54117Michail Kaikkonen
--- ingen klubb --- / Oslo Sportslager
SWE13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
55143Truls Eirik Holm
Asker CK / Team BN Bolig
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
56129Stig Erik Fjærli
Asker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
5794Jah Langleite
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
58139Tore Fonn
Eiker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
59116Matthew Pugsley
Hasle-Løren IL Sykkel
USA13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
60127Raymond Aamodt
Bærum OCK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
6189Hans Flensted-Jensen
Foreningen Frikransen
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
62119Morten Grønvold
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
63124Tor Utne
--- ingen klubb ---
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
6473Anders Mathias Johansen
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
65109Kristian Gullhav
Asker CK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
6697Jens Andre Berentsen
Eidanger IL Sykkel / Oslo Sportslager
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
67134Stian Tyvand Horne
Bærum OCK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
6892Håvard Leth Ramstad
SpKl Ceres Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
69111Lasse Ask
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
70136Sverre Johansen
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
71133Sindre Rønning
Svelvik SK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
+1 runde
85Eystein Wilhelm Ruyter
SpKl Ceres Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNF
88geir morten johnsen
SK Rye sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNF
144Viktor Sveen Lorentz
IF Frøy Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNF
78Bjørn Kvigne
Sagene IF Sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
82Eirik Langøy
Fredrikstad SK / Årets menn
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
84Espen Kristiansen
Follo SK
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
87Geir Kjær
Ullevål SK / Team Milslukern
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
95Jan Kristian Haugnæss
Mjøndalen IF / Team Skiglider.no
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
115Mateusz Czermak
--- ingen klubb --- / Sørensen Sykler
POL13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
128Roar Sager
Sykkelklubben Skar Oslo / Le Club
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
138Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
145William Berge
Njård
NOR13:04 Menn åpen pulje
CX M Senior
DNS
Meld feil