United Bakeries Cup 2014 - Ritt 7: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8080Lauritz Wiig
Bærum OCK
NORM6-800:06:12,04
8107Lavrans Ulset
Asker CK
M6-8Lisens/Påmelding?
1044Linus Mork-Johansen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1000:10:25,29
9509Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK900:10:00,15
8101Ludvik Blichfeldt Rød
--- ingen klubb ---
NORM6-800:05:47,27
8103Lukas Lumbe Aas
Asker CK
M6-800:06:04,02
9503Madeleine I. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK900:13:10,25
8037Magnus Kahrs
Follo SK
NORM6-800:05:58,82
9027Magnus Solberg
Soon CK
M900:10:08,82
9038Magnus Vegstø Tegneby
Soon CK
NORM900:09:15,38
9507Margrethe Matre
CK Nittedal
K900:12:02,17
9508Marie Hippe-Hjørnstad
CK Nittedal
K900:16:16,92
9028Marius Sønsteby
Soon CK
NORM900:10:42,48
9013Markus Bagstevold
Asker CK
NORM900:12:30,33
9017markus Rindli
Follo SK
NORM900:11:29,76
8524Marlin Tvedt
Romeriksåsen SK
NORK6-800:06:01,52
1009Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:07,74
8040Mathias Kahrs
Follo SK
NORM6-800:04:35,77
8065Mathias Nyrud
Eidsvoll SK
NORM6-800:05:22,96
2000Mathilde Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORK1000:09:27,59
8513Mathilde Sørli Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:57,60
1010Mattis Gjennestad Stefanussen
IF Frøy Sykkel
NORM1000:09:49,90
8048Mikkel Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORM6-800:04:34,28
8514Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:07:56,09
8520Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK6-800:04:40,13
9510Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
ISLK900:18:07,61
9029Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM900:11:07,98
8034Nikolai Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:03:11,27
8053Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:05:08,57
9032Oskar Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM900:14:10,06
9036Peder Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM900:10:09,35
8102Peder Wettre Andreassen
Asker CK
NORM6-800:06:30,87
1022Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM1000:11:11,46
8078Sander Skjong Aarø
Follo SK
NORM6-800:04:19,38
9018Sebastian Veslum
Asker CK
NORM900:10:11,22
1032Sindre B Fossum
Svelvik SK
M1000:12:02,94
8081Sivert Listøl Moskaug
Asker CK / Asker CK
NORM6-800:03:20,56
8057Sivert Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:05:52,69
1018Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM1000:11:34,78
8529Sophie Wiig
Bærum OCK
NORK6-800:06:44,30
9022Stian Gravdal
Follo SK
NORM900:12:16,01
9041Stian Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM900:11:35,77
1023Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM1000:09:56,67
9055Thomas Eriksen
Asker CK
NORM900:10:11,61
1027Thomas Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1000:15:13,76
9047Thor Cavalcanti Kvello
SK Rye sykkel
M900:16:50,07
8074trym næss
--- ingen klubb --- / Lilleaker
NORM6-800:06:36,61
1019Vetle AG Husby
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:42,73
8052William Haug
Svelvik SK
NORM6-800:02:51,58
9054William Kamsvåg
SK Rye sykkel
M900:13:51,71
9023Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM900:15:12,48
1020Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1000:09:26,63
5010Kr Jacob Jacobsen
SK Rye sykkel / Team Isklar Tri
NORMSport 30-39DNF
1134Adam Skare
Kolbotn SK
NORM11DNS
1444Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NORM14DNS
1506Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM15DNS
5014Alexander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NORMSport 30-39DNS
4002Alexander Hunter
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1456Alexander Theodor Strøno
Bærum OCK
NORM14DNS
2114Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK11DNS
1600Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM16DNS
6097André Nymoen
IL Heming - sykkelgruppe
MSport 40-49DNS
1104Andrè Steinvåg
Follo SK
M11DNS
1225Andre Sundby
Romeriksåsen SK
M12DNS
800Andrea Nina Eugster
Bærum OCK / Merida Ambassadør/Statoil BIL
KSport 17-29DNS
204Andreas Baardseth
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
1537Andreas Lie
Ullensaker CK
M15DNS
901Anita Blåsås Hansen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2600Anna Christina Thorsheim
Asker CK
K16DNS
809Anna Skaarnæs-Moldestad
Follo SK
NORKSport 17-29DNS
1Arild Christophersen
Bærum OCK
NORM-senDNS
7016Asbjørn Moen
Jardar IL Sykkel
NORMSport 50-59DNS
14Askild Vatnbakk Larsen
Økern Cykle Klubb / Toyota Fuji Team
M-senDNS
1508Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM15DNS
6040Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
6026Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
1339August Jørstad Wingård
IF Frøy Sykkel / Ungdomsgruppa
NORM13DNS
2601Aurora Kildahl
Asker CK
K16DNS
1312Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM13DNS
6066Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK / Merida ambassadør
NORMSport 40-49DNS
7004Bjørn Olav Evensen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1101Bjørn Støle Almlöf
IF Frøy Sykkel
M11DNS
207Brandon Calderon
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
5037Børge Søvik
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
7007Christer Karlsson
SK Rye sykkel
SWEMSport 50-59DNS
1400Christian Axel Stensby Parelius
Asker CK
M14DNS
13Christian Einung Dahl
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
1303Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
7008Christian Korvald
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
6030Christian nybø
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
6083Christoffer Krogh
Soon CK
MSport 40-49DNS
4013Christopher Storm Larsen
Oslostudentenes IK Sykkel / Fractura Claviculae
NORMSport 17-29DNS
6012Claes Watndal
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
5035Dagfinn Bang-Johansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
6013David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 40-49DNS
1524Dennis Sandaunet
Eidsvoll SK
NORM15DNS
4006Einar Akselsen
Sarpsborg SK
NORMSport 17-29DNS
1301Eirik Fløtre Rørstad
Bærum OCK
NORM13DNS
6078Eirik Kildal
Røa IL / Hang Loose
NORMSport 40-49DNS
215Eivind Kampesæter Slaaen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM-junDNS
Meld feil