United Bakeries Cup 2014 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11105Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:14:46,05
21220Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM1200:14:50,12+00:00:04,07
31126William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM1100:14:52,83+00:00:06,78
41139Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM1100:15:05,75+00:00:19,70
51203Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM1200:15:08,74+00:00:22,69
61133Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM1100:15:13,19+00:00:27,14
71212Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM1200:15:24,15+00:00:38,10
81217Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Birk Sport
DENM1200:15:29,93+00:00:43,88
92401Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1400:15:34,14+00:00:48,09
102302Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1300:15:47,65+00:01:01,60
111110Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:15:48,55+00:01:02,50
122301Henriette A. B. Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:15:58,94+00:01:12,89
131113Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:02,56+00:01:16,51
142411Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1400:16:18,94+00:01:32,89
151100Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:16:23,73+00:01:37,68
161201Mathias Sandberg Kristiansen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:16:32,53+00:01:46,48
171213Sander Hagen
Soon CK
NORM1200:16:42,80+00:01:56,75
181127per einar brovold
--- ingen klubb --- / Team Maridalen langrenn
NORM1100:17:02,59+00:02:16,54
192403Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1400:17:05,21+00:02:19,16
202216Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1200:17:08,58+00:02:22,53
211125Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1100:17:14,76+00:02:28,71
221216Oliver Sørbråten Solberg
Nesodden SK / Team Solberg MTB
NORM1200:17:38,88+00:02:52,83
232223Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1200:17:49,85+00:03:03,80
241226Kristoffer Johnsrud
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:17:53,05+00:03:07,00
251210Jens Flakstad Vold
SK Rye sykkel
NORM1200:17:53,78+00:03:07,73
262306Mia Christine Isdahl
CK Nittedal
NORK1300:17:55,33+00:03:09,28
272224Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1200:17:57,54+00:03:11,49
282312Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1300:17:58,50+00:03:12,45
291116William Handley
Asker CK
NORM1100:18:01,58+00:03:15,53
301147Erik Ola Jorde
Asker CK / Asker CK
NORM1100:18:06,97+00:03:20,92
311209Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM1200:18:13,51+00:03:27,46
321124Fredrik Aasen Hemstad
Romeriksåsen SK
NORM1100:18:16,53+00:03:30,48
332303Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK1300:18:16,54+00:03:30,49
342407Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK1400:18:17,94+00:03:31,89
3520Johan Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / BOC Elite
NORM-sen00:18:20,80+00:03:34,75
361119Sander Porsholt
Soon CK / Soon CK
NORM1100:18:20,82+00:03:34,77
3754Nico Pfitzenmaier
IL Heming - sykkelgruppe / Team Oslo Sportslager
RSAM-sen00:18:22,17+00:03:36,12
388Kristian Johansen
Follo SK / Team Niner
NORM-sen00:18:23,76+00:03:37,71
392Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NORM-sen00:18:25,31+00:03:39,26
401137Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1100:18:26,65+00:03:40,60
412408Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:18:31,26+00:03:45,21
422402Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK1400:18:32,52+00:03:46,47
432225Guro tubaas glende
Soon CK / Soon Ck
NORK1200:18:44,05+00:03:58,00
442109Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK1100:18:44,84+00:03:58,79
4551Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen00:18:45,90+00:03:59,85
466075Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-4900:18:51,89+00:04:05,84
471103Eskil Øversjøen
Bærum OCK
NORM1100:18:53,42+00:04:07,37
481436Gabriel Slinger
Svelvik SK
NORM1400:18:58,92+00:04:12,87
4924Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura XC Superior
NORM-sen00:18:59,39+00:04:13,34
5052Sven Kilander
IL Heming - sykkelgruppe / Team Oslo Sportslager/ YT
SWEM-sen00:19:00,00+00:04:13,95
512409Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1400:19:00,29+00:04:14,24
521219Ådne Finset
Nesodden SK / Nesodden SK
NORM1200:19:01,95+00:04:15,90
531115Fredrik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1100:19:02,27+00:04:16,22
541121Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1100:19:03,63+00:04:17,58
5553Robert Sim
IL Heming - sykkelgruppe / Team Oslo Sportslager
RSAM-sen00:19:04,77+00:04:18,72
56209Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:19:06,96+00:04:20,91
57218Markus Mowe Martinsen
Nesodden SK / Niner
M-jun00:19:08,98+00:04:22,93
581215Iver Kjelsaas
--- ingen klubb --- / Sørkedalen
NORM1200:19:09,23+00:04:23,18
59219Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-jun00:19:09,96+00:04:23,91
607Karl Christian Sandstø
Follo SK / Team Niner
M-sen00:19:12,54+00:04:26,49
612115Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1100:19:15,74+00:04:29,69
626058Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Niner
NORMSport 40-4900:19:16,56+00:04:30,51
631229Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:19:17,04+00:04:30,99
6410Sturla Kaasa
Driv IL Sykkel / Team niner
NORM-sen00:19:24,43+00:04:38,38
651529Tobias Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:19:25,23+00:04:39,18
666092Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-4900:19:25,79+00:04:39,74
6712Joakim Vika
Brumunddal SK
NORM-sen00:19:28,16+00:04:42,11
686037Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-4900:19:29,29+00:04:43,24
695002Jon flydal
IF Frøy Sykkel / Multitude
NORMSport 30-3900:19:34,27+00:04:48,22
705014Alexander Hagen
Soon CK / Bjørnstad sport
NORMSport 30-3900:19:34,33+00:04:48,28
712105Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1100:19:36,91+00:04:50,86
722218Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1200:19:38,95+00:04:52,90
731140Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1100:19:42,85+00:04:56,80
741528Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1500:19:45,43+00:04:59,38
751510Markus Berg
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1500:19:47,41+00:05:01,36
761502Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1500:19:47,50+00:05:01,45
775018Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:19:51,34+00:05:05,29
78201Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM-jun00:19:57,21+00:05:11,16
79206Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:20:00,68+00:05:14,63
8049Henrik Sæter
TVK
NORM-sen00:20:02,49+00:05:16,44
811223Stian Nordby
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M1200:20:02,60+00:05:16,55
825005Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-3900:20:03,47+00:05:17,42
831136Vetle Roman Moltzau
CK Nittedal
M1100:20:03,87+00:05:17,82
84220Even A. Tønseth
SK Rye sykkel
NORM-jun00:20:03,89+00:05:17,84
851601Eirik Semb
Follo SK / Team Follo Ung
NORM1600:20:04,08+00:05:18,03
865047Viktor Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:20:05,48+00:05:19,43
87216Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-jun00:20:06,16+00:05:20,11
881123Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1100:20:06,18+00:05:20,13
895040Håvard Persen
SK Rye sykkel / Team Raske Gutter
NORMSport 30-3900:20:06,55+00:05:20,50
9033Kjell Magnus Olsen
Ullevål SK / Team Milslukern
NORM-sen00:20:08,56+00:05:22,51
912101Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1100:20:16,71+00:05:30,66
922226Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1200:20:20,23+00:05:34,18
931434Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1400:20:23,02+00:05:36,97
941207Truls Nordhagen
Asker CK
NORM1200:20:23,67+00:05:37,62
952107Emilie Frosting Taug
CK Nittedal
NORK1100:20:26,23+00:05:40,18
961118Linus Jensen
SK Rye sykkel
NORM1100:20:29,78+00:05:43,73
972404Katharina Sommerfelt
SK Rye sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:20:33,43+00:05:47,38
986006Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-4900:20:34,22+00:05:48,17
995012Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:20:36,63+00:05:50,58
1001600Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM1600:20:39,60+00:05:53,55
Meld feil