Terrengsykkelrittet 2015

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
133Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Bilslukeren
NOR03:52:19,0
224Henrik Hollingsæter Kippernes
Fræna SK / TREK
NOR03:55:35,9+00:03:16,9
313Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport 1 & Scott
NOR04:09:17,4+00:16:58,4
469Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer p/b Sport1 & Scott
NOR04:12:10,6+00:19:51,6
545Eivind Andreas Røed
Asker CK / G-Sport
NOR04:17:24,0+00:25:05,0
671Sigurd Salberg Pedersen
TVK
NOR04:22:55,6+00:30:36,6
75Erik Sæter
TVK / Santa Cruz Speedproducts
NOR04:28:58,8+00:36:39,8
874Olav Katle Fleten
Asker CK / Team G-sport Asker
NOR04:31:55,0+00:39:36,0
936Eirik Fiskvik
Savalen SK / Team Trek Mesterhus
NOR04:33:20,0+00:41:01,0
1031Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NOR04:34:15,2+00:41:56,2
1112Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer Powered by Sport 1 og Scott
NOR04:36:26,7+00:44:07,7
1277Torbjørn Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NOR04:51:33,0+00:59:14,0
1329Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR04:59:30,3+01:07:11,3
14115Rajeev Rai
Bærum OCK / G-sport Sandvika/ (Nepal)
NOR05:10:00,0+01:17:41,0
15103Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK / Blodsmak Sportsklubb
NOR05:14:27,7+01:22:08,7
1698Petter Solberg Svenne
Birkebeineren IF Sykkel
NOR05:18:54,0+01:26:35,0
1730Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR05:20:58,0+01:28:39,0
18110Audun Lassen Aas
Ullevål SK / Milslukern
NOR05:44:50,6+01:52:31,6
1973Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NOR06:01:41,5+02:09:22,5
20121Ted Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR06:28:16,7+02:35:57,7
21105Daniel Holt
--- ingen klubb --- / Terratec
NOR06:32:55,6+02:40:36,6
22109Bård Aasgaard
--- ingen klubb ---
NOR06:50:13,3+02:57:54,3
108Anders Seim
SK Rye sykkel
NORDNF
46Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORDNF
75Christoffer Engebretsen Bakke
Soon CK / NTG Lillehammer
NORDNF
106Christopher Storm Larsen
Oslostudentenes IK Sykkel
NORDNF
117Dag Johnny Kaarvaag
Rena IL Sykkel
NORDNF
70Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powerd by Sport1 and Scott
NORDNF
114Eirik Rofstad
Bodø Terrengsykkelklubb
NORDNF
111Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNF
26Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORDNF
113Fredrik Skjeggerud
Krokskogen Cykleklubb
NORDNF
112Hans Alexander Mangen
Stovnerkameratene Sykkel
NORDNF
6Henrik Sæter
TVK
NORDNF
67Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORDNF
68Jens Bergmann
SK Rye sykkel / rye
NORDNF
28Kristian Johansen
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNF
101Magnus Bergan
Modum CK
NORDNF
41Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORDNF
116Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORDNF
120Sander Smaaskjær
Soon CK / Scott NTG
NORDNF
72Theodor Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORDNF
118Tommy Marthinsen
Krokskogen Cykleklubb / krokskogen ck/team glade hjul
NORDNF
42Trym Olsen
Nanset IF
NORDNF
99Øystein Røed
--- ingen klubb ---
NORDNF
100Christian Reistad
Drammen Cykleklubb
NORDNS
15Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORDNS
76Erlend Askjer
Horten OCK
NORDNS
3Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORDNS
107Håvard Martinsen
Follo SK
NORDNS
27Jørn Andor Øwre
Solør CK
NORDNS
119Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORDNS
66Markus Kristiansen
Dalane SK
NORDNS
40Martin Andersen
Engerdal SK
NORDNS
97Ola Myklatun Krosness
--- ingen klubb --- / Christiania Roklub
NORDNS
16Ole Hem
Romeriksåsen SK
NORDNS
10Steinar Rasmussen
Kobba Sykkelklubb
NORDNS
21Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Hard Rocx - ABAX
NORDNS
102Vegar Ravnås
Ryfylke SK
NORDNS
7Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK / Sepura Toyota racing with Birk
NORDNS
Meld feil