Terrengsykkelrittet 2016

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
110Ole Hem
Romeriksåsen SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:20:48,8
21Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:20:51,2+00:00:02,4
33Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Hard Rocx Abax by Swix
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:21:08,9+00:00:20,1
415Christian Amdahl
Solør CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:21:14,7+00:00:25,9
520Martin Andersen
Engerdal SK / Team Trek Mesterhus
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:21:38,6+00:00:49,8
624Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng
Savalen SK / Team Trek Mesterhus
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:21:50,7+00:01:01,9
721Knut Erik Nesteby
Savalen SK / Team Trek Mesterhus
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:21:52,5+00:01:03,7
84Gregory Mark Saw
Nanset IF / Hardrocx-Abax by Swix
AUS2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:21:54,6+00:01:05,8
914Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK / Sepura Toyota racing with Birk
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:21:56,4+00:01:07,6
1023Fredrik Stephansen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:21:59,1+00:01:10,3
117Erik Sæter
TVK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:22:21,6+00:01:32,8
1225Thomas Morgan Knutsen
Stovnerkameratene Sykkel / Team Helium Hard Rocx
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:22:37,4+00:01:48,6
1319Tom Larsen
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:22:40,2+00:01:51,4
1417Torbjørn Svanstrøm
Lørenskog CK / Team Milsluker'n
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:22:43,9+00:01:55,1
1558Jesper Wergeland
Svelvik SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:22:50,5+00:02:01,7
1618Thomas Nærland
Bryne Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:23:19,0+00:02:30,2
172Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:23:21,0+00:02:32,2
18534Jostein Næss Grådahl
Kongsberg IF Sykkel / GKN Aerospace
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:23:22,8+00:02:34,0
19256Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:23:24,1+00:02:35,3
208Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:23:24,4+00:02:35,6
21123Nicolas A M Bourdillat
IK Hero
FRA2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:23:26,5+00:02:37,7
2212Rasmus Johansen
Bærum OCK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:23:29,0+00:02:40,2
23157Jon Flydal
IF Frøy Sykkel / Bymiljøetaten
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:23:42,8+00:02:54,0
24161Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:23:43,8+00:02:55,0
255Bjørnar Aronsen
Hammerfest SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:23:44,6+00:02:55,8
26121Joachim Haug
Sarpsborg SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:23:45,4+00:02:56,6
27106Anders Seim
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:23:46,1+00:02:57,3
28197Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:23:48,6+00:02:59,8
29252Bjørn Ivar Ekberg
Stovnerkameratene Sykkel / Stovnerkameratene/Oslosportslager
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:23:52,4+00:03:03,6
30267lars erik koritov
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:24:09,1+00:03:20,3
31162Michal Glowacki
SK Rye sykkel
NZL2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:24:09,4+00:03:20,6
32150Frode Bokerød
Halden CK / Aker Solutions AS
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:24:11,4+00:03:22,6
33268Jan Ekern
Lørenskog CK / Blodsmak SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:24:11,6+00:03:22,8
34144Dyre Meen
Stiftstaden SK Trondheim
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:24:13,0+00:03:24,2
35262Jan Morten Pettersen
Asker CK / Milslukern Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:24:15,0+00:03:26,2
36303Kjetil Westgaard
Smaalenene SK / SSK Master
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:24:19,9+00:03:31,1
3788Jørgen Ertnes
Sagene IF Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:24:20,1+00:03:31,3
3857Eirik Semb
Follo SK / Team Letth
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:24:41,2+00:03:52,4
3926Andreas Nilsen
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:24:42,2+00:03:53,4
4056Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:24:43,3+00:03:54,5
41107Andreas Gjærde
SK Rye sykkel / Team Letth
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:24:51,5+00:04:02,7
42307Trond Ristvedt
Ullevål SK / Milslukern
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:24:52,7+00:04:03,9
43686Skule Smørgrav
Eiker CK / Bjørn Myhre Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:24:57,9+00:04:09,1
44122Ståle Nicolay Nygaard
Eiker CK / Bull ski og kajakk
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:24:59,9+00:04:11,1
45263Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:25:02,6+00:04:13,8
46251Alf Christian Losvar
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:25:03,6+00:04:14,8
47214Stian Ulberg
CK ValdresEkspressen / Team Skørn
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:25:17,2+00:04:28,4
48283Stein Vegar Larsen
Drammen Cykleklubb - Sykkel / FMC Technologies BIL
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:25:22,3+00:04:33,5
4913Severin Sagmo
Namdal SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:25:22,6+00:04:33,8
50201Jon Henrik Handley
Åskollen SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:25:23,6+00:04:34,8
51266Ketil LaForce
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:25:26,2+00:04:37,4
526Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:25:31,0+00:04:42,2
5311Rajeev Rai
Bærum OCK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:25:31,3+00:04:42,5
54265Jørn Almberg
Stiftstaden SK Trondheim / Team G-MAX Trondheim
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:25:39,1+00:04:50,3
55230Peder Røhne Figenbaum
--- ingen klubb --- / Milslukern Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:25:42,2+00:04:53,4
5677Magnus Frydenlund
--- ingen klubb ---
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:25:43,9+00:04:55,1
57108Asbjørn Hoel Winnje
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:26:03,5+00:05:14,7
58851Jørn Ove Walstad Hansen
Åskollen SK / Bjørn Myhre Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:26:06,5+00:05:17,7
5976Magnus Bergan
Modum CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:26:09,4+00:05:20,6
60284Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:26:17,2+00:05:28,4
61317Kjell Seberg
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M55-59
00:26:22,3+00:05:33,5
62270Odd Erik Farstad
CK Elverum
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:26:23,2+00:05:34,4
63309Øyvind Norli
Bærum OCK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:26:25,2+00:05:36,4
64160Kjell André Aanstad
Nanset IF
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:26:32,4+00:05:43,6
65172Patrick Eriksen
Skjeberg CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:26:35,4+00:05:46,6
66233Nils Rustad
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:37,8+00:05:49,0
67228Henrik Hogsnes
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:39,5+00:05:50,7
68234Håvard Grenan
Bærum OCK / Team Milslukern 2
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:26:48,2+00:05:59,4
6922Knut Reiestad
Bryne Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:26:48,4+00:05:59,6
70301Alf Åge Bjørklund
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:26:49,2+00:06:00,4
71229Espen Evje
Kloppa offroadklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:53,6+00:06:04,8
72204Jørgen Wilthil
Birkebeineren IF Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:55,4+00:06:06,6
73221Tommy Frøyna
Bærum OCK / Velo City
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:55,6+00:06:06,8
74210Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:57,5+00:06:08,7
75225Trond Vidar Kjellén
Hafjell Freeride Klubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:58,4+00:06:09,6
76141Anders Holm
Stiftstaden SK Trondheim
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:26:59,1+00:06:10,3
77146Thomas Kleven
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:26:59,6+00:06:10,8
78257Espen Haanæs Lunøe
SK Rye sykkel / Team Skørn
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:27:00,7+00:06:11,9
7978Christian Korvald
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:27:05,0+00:06:16,2
8081Glenn Seljåsen
Asker CK / Team Milslukern 2
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:06,4+00:06:17,6
819Håkon Johannessen
Molde CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:27:08,5+00:06:19,7
82272Runar Hafskjold
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:27:15,9+00:06:27,1
83219Thomas Thorstad
Sande SpKl Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:16,9+00:06:28,1
84308Øyvind Nesdal
Ottestad IL
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
00:27:21,3+00:06:32,5
85170Tor-Gunnar Ingvaldsen
Follo SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:27,3+00:06:38,5
86222Tore Fallet
Stiftstaden SK Trondheim / 0800 Stavne
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:28,3+00:06:39,5
8779Svenn-Martin Søgaard
CK Elverum
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:27:29,0+00:06:40,2
88174Tomas Løkken
Ishavsbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:30,1+00:06:41,3
8986Roy Kenneth Lømo
CK Elverum
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:30,9+00:06:42,1
90165Patrick Gould
Eidsvoll SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:33,0+00:06:44,2
91264Johan Erlandsson
SK Rye sykkel / heia tatifletten
SWE2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:27:36,0+00:06:47,2
92316Geir Kjær
Ullevål SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M55-59
00:27:37,6+00:06:48,8
93109Benjamin Flodda
--- ingen klubb --- / Bring
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
00:27:41,8+00:06:53,0
94209Michael Rene Helgestad
Eiker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:43,7+00:06:54,9
95280Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
00:27:49,5+00:07:00,7
96206Lars Hugo Braadland Olsen
Lørenskog CK / Unit4
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:49,8+00:07:01,0
97163Nikolai Fekjær
Moss CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:50,9+00:07:02,1
98167Rune Herheim
Vossevangen Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
00:27:52,0+00:07:03,2
99216Stig Laland
Klepp Cykle Club
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
00:27:54,8+00:07:06,0
10080Tor-Eivind Bjørnstad
--- ingen klubb --- / Lierskogen Sykkelteam
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
00:27:55,2+00:07:06,4
Meld feil