Kalas cup 2016 - Ritt 2: Bærums verk, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12502Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1500:19:52
22503Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1500:20:42+00:00:50
32500Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1500:20:50+00:00:58
42105Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1100:20:59+00:01:07
52501Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1500:21:04+00:01:12
62202Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK1200:21:51+00:01:59
72203Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1200:22:18+00:02:26
82200Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1200:23:07+00:03:15
92102Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1100:23:32+00:03:40
102406Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1400:26:40+00:06:48
112101Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK1100:26:49+00:06:57
122408Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1400:27:08+00:07:16
132304Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1300:27:58+00:08:06
142401Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1400:28:49+00:08:57
152103Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:28:56+00:09:04
162309Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1300:29:15+00:09:23
172106Vilde Finset
Nesodden SK
NORK1100:29:36+00:09:44
182402Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1400:29:58+00:10:06
192100Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK1100:30:02+00:10:10
202410Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:31:03+00:11:11
212204Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1200:31:15+00:11:23
222300Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK1300:31:50+00:11:58
232306Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1300:33:47+00:13:55
242411mia støkken
SK Rye sykkel
NORK1400:34:37+00:14:45
252403Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1400:38:28+00:18:36
262108Mist Backman
--- ingen klubb --- / SIF
ISLK1100:38:44+00:18:52
272601Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1600:39:58+00:20:06
28304Kaja Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-jun00:40:01+00:20:09
29801Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORKSport 17-2900:41:47+00:21:55
30302Elen Katle Fleten
Asker CK / Team G-sport Asker CK
NORK-jun00:42:27+00:22:35
31900Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-4900:43:59+00:24:07
32852Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-3900:44:25+00:24:33
33951Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-5900:45:24+00:25:32
34803Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:47:01+00:27:09
35901Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:47:16+00:27:24
36111Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milsluker´n
NORK-sen00:53:37+00:33:45
37112Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-sen00:57:27+00:37:35
38100Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORK-sen00:57:58+00:38:06
39800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-2900:59:14+00:39:22
40115Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen01:02:31+00:42:39
41101Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-sen01:04:27+00:44:35
8502Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:08:16
2007Andrea Pedersen Narmo
Moss CK
NORK1000:19:13
8500Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:14
2006Ane Watndal Follestad
Moss CK
NORK1000:22:56
9512Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK900:12:16
8516Frida-Aurora Sletmoen Fagernes
Asker CK
NORK6-800:06:59
2000Hanne Sofie Sletten
Follo SK
NORK1000:15:50
8517Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK6-800:07:33
9505Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK900:15:40
9510Ingeborg Marvik Dahl Rystad
IF Frøy Sykkel
NORK900:24:16
2003Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:12:22
2001Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1000:12:17
2010Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1000:15:00
2002Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK1000:18:41
8510Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:33
9502Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK900:15:56
8512Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK6-800:07:11
9513Mie Christensen
Bærum OCK
NORK900:17:34
9507Mina Bagstevold
Asker CK
NORK900:26:50
2008Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK1000:16:20
2009Nora Kvåle Gradert
Fossum IF Sykkel
NORK1000:20:31
9511Petra Rønning
IF Frøy Sykkel / Pers bil
NORK900:18:51
2005Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK1000:16:50
9508Selma Bjune
Asker CK
NORK900:15:40
8518Sigrid Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORK6-800:01:22
114Anna Gabrielsen
Asker CK / Asker elite MTB
NORK-senDNF
2404Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK14DNF
2400Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK14DNF
113Kristin Aamodt
Ullevål SK / Team Milsluker`n
NORK-senDNF
103Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNF
2600Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK16DNS
2409Aurora Wergeland
Svelvik SK
K14DNS
2302Elise Ek Haug
Follo SK
NORK13DNS
301Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK-junDNS
2107Frida Andrea Garnvik
Konnerud IL Sykkel
NORK11DNS
104Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
303Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2602Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK16DNS
2201Ina Rafen-Sparby
Bærum OCK
NORK12DNS
2308Ingrid Marie Bergan
--- ingen klubb --- / SIF
NORK13DNS
2104Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
106Katrine Hofstad
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
851Kristel Linnea Mulelid
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
2303Kristin Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK13DNS
2301Line Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK13DNS
102Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
850Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
2504Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK15DNS
108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
109Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
105Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2311Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK13DNS
107Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2305Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK13DNS
2407Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK14DNS
300Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK-junDNS
2307Victoria Nitteberg
Nesodden SK / Nesodden SK
NORK13DNS
9500Alva Huss-Brøste
Follo SK
NORK9DNS
8501Astrid Steinvik Ekkeren
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
Meld feil