Kalas cup 2016 - Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12203Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1200:10:36
22105Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1100:10:38+00:00:02
32200Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1200:10:41+00:00:05
42102Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1100:11:17+00:00:41
52205Sara Kristine Ulvang
Cykleklubben Nittedal
NORK1200:12:08+00:01:32
62103Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1100:14:26+00:03:50
72204Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1200:15:40+00:05:04
82309Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1300:17:46+00:07:10
92406Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1400:18:23+00:07:47
102304Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1300:18:25+00:07:49
112408Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1400:18:40+00:08:04
122410Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1400:19:16+00:08:40
132305Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1300:19:42+00:09:06
142401Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1400:19:58+00:09:22
152400Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1400:20:00+00:09:24
162300Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK1300:20:45+00:10:09
172311Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1300:21:17+00:10:41
182306Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK1300:22:16+00:11:40
192407Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1400:22:17+00:11:41
202405Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1400:24:37+00:14:01
212109Anna Leiksett
Lørenskog CK
NORK1100:24:56+00:14:20
222111Arwen Gøllner
Lørenskog CK
NORK1100:24:59+00:14:23
232504Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1500:25:26+00:14:50
242502Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1500:26:48+00:16:12
252601Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1600:28:44+00:18:08
262503Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1500:29:18+00:18:42
272110Lea Kristiane Fevang
Lørenskog CK
NORK1100:30:41+00:20:05
282112Cecilie Jarlev
Lørenskog CK
NORK1100:31:04+00:20:28
29305Thea Siggerud
Soon CK
NORK-jun00:31:49+00:21:13
30108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:35:00+00:24:24
31112Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-sen00:36:02+00:25:26
32115Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen00:36:20+00:25:44
33952Gjertrud Bø
Soon CK
NORKSport 50-5900:38:43+00:28:07
34304Kaja Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-jun00:39:26+00:28:50
35853Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:41:38+00:31:02
36803Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:43:31+00:32:55
37107Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-sen00:46:51+00:36:15
9504Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK900:22:58
9505Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK900:16:23
9516Ida Marki-Madsen
Bingsfoss SK / Bingsfoss SK
NORK900:31:29
2003Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:12:16
2001Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1000:11:49
2010Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1000:11:59
2002Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK1000:17:17
8510Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:06
8524Lea De Paoli
Lørenskog CK / Lol
NORK6-800:06:21
9502Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK900:12:57
8509Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:12
2004Malin Elvegård
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:15:27
8512Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK6-800:05:27
9517Maria Lindkvam-nakkeid
Bingsfoss SK
NORK900:25:08
8506Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:06:04
8525Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-800:05:55
8523Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK6-800:05:24
2500Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK15DNF
2101Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK11DNF
2505Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK15DNF
801Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
100Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORK-senDNS
2600Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK16DNS
2100Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
2409Aurora Wergeland
Svelvik SK
K14DNS
101Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
302Elen Katle Fleten
Asker CK / Team G-sport Asker CK
NORK-junDNS
2302Elise Ek Haug
Follo SK
NORK13DNS
301Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK-junDNS
2107Frida Andrea Garnvik
Konnerud IL Sykkel
NORK11DNS
2604Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK16DNS
104Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
303Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2402Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK14DNS
2602Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK16DNS
2201Ina Rafen-Sparby
Bærum OCK
NORK12DNS
2404Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK14DNS
2308Ingrid Marie Bergan
--- ingen klubb --- / SIF
NORK13DNS
2104Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
106Katrine Hofstad
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
900Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-49DNS
851Kristel Linnea Mulelid
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
2303Kristin Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK13DNS
800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
2301Line Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK13DNS
102Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
850Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
109Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2202Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK12DNS
2501Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK15DNS
2411mia støkken
SK Rye sykkel
NORK14DNS
2312Mina Rosendahl Moland
Follo SK
NORK13DNS
105Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2108Mist Backman
--- ingen klubb --- / SIF
ISLK11DNS
901Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2605Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK16DNS
951Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-59DNS
2403Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
117Stina Meinicke
Bærum OCK
NORK-senDNS
111Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milsluker´n
NORK-senDNS
103Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
852Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
300Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK-junDNS
Meld feil