NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE - Prolog

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
101303
(5)
Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK 17+00:03:09,99+00:02:14,99
1022502
(2)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:03:10,00+00:02:15,00
1022601
(3)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:10,00+00:02:15,00
104103
(6)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:10,10+00:02:15,10
105108
(7)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:03:10,38+00:02:15,38
1064504Bjørn Christian Borgen
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 17+00:03:10,46+00:02:15,46
1071412
(12)
Truls Nordhagen
Asker CK
NORM 13-1400:03:11,00+00:02:16,00
1071622Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:03:11,00+00:02:16,00
109304
(8)
Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK 17+00:03:11,86+00:02:16,86
1102402
(2)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:03:12,00+00:02:17,00
1111325
(13)
Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:03:13,00+00:02:18,00
1111624Johannes Wiken
Vang Skiløperforening Sykkel
NORM 15-1600:03:13,00+00:02:18,00
1131306
(14)
William Handley
Asker CK
NORM 13-1400:03:14,00+00:02:19,00
1131516Jøran Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 15-1600:03:14,00+00:02:19,00
1131627Haavard Aass
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:03:14,00+00:02:19,00
1167401
(9)
Anne Kristin Hæg
Eiker CK
NORK 17+00:03:14,53+00:02:19,53
1171316
(15)
Sander Porsholt
Soon CK
NORM 13-1400:03:15,00+00:02:20,00
1172401
(3)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:15,00+00:02:20,00
119104
(10)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:15,16+00:02:20,16
120219Ole Andreas Ottestad Gaupseth
Halden CK
NORM 17+00:03:15,21+00:02:20,21
1211305
(16)
Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:16,00+00:02:21,00
1212602
(4)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:03:16,00+00:02:21,00
123305
(11)
Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 17+00:03:16,66+00:02:21,66
1242405
(4)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:17,00+00:02:22,00
1251321
(17)
Sjur Holm Grøneng
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:03:18,00+00:02:23,00
1251519Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM 15-1600:03:18,00+00:02:23,00
1271406
(18)
Oliver Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORM 13-1400:03:19,00+00:02:24,00
1271414
(19)
Audun Nordaas
CK Elverum
NORM 13-1400:03:19,00+00:02:24,00
129107
(12)
Katrine Hofstad
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:19,44+00:02:24,44
130309
(13)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:19,48+00:02:24,48
1311309
(20)
Bendiks Aksnes
Vigrestad SK
NORM 13-1400:03:21,00+00:02:26,00
1312503
(5)
Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel / Merida grassrot team
NORK 15-1600:03:21,00+00:02:26,00
1312509
(6)
Nora Landquist
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:21,00+00:02:26,00
1341314
(21)
Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:22,00+00:02:27,00
1341630Jonas Evanger Rustad
Svelvik SK
NORM 15-1600:03:22,00+00:02:27,00
1342609
(7)
Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK 15-1600:03:22,00+00:02:27,00
1342610
(8)
Synnøve Bække
Svelvik SK
K 15-1600:03:22,00+00:02:27,00
1381123Jørgen Nordhagen
Asker CK
NORM 11-1200:03:22,81+00:02:27,81
1392303
(5)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:23,00+00:02:28,00
140114
(14)
Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:23,21+00:02:28,21
1411307
(22)
Nils Nordsæter Resell
TVK
NORM 13-1400:03:24,00+00:02:29,00
1412504
(9)
Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK 15-1600:03:24,00+00:02:29,00
1412505
(10)
Hennie Engebretsen
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:24,00+00:02:29,00
1412608
(11)
Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1600:03:24,00+00:02:29,00
145109
(15)
Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:03:24,30+00:02:29,30
1461315
(23)
Sebastian Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:25,00+00:02:30,00
1462507
(12)
Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK 15-1600:03:25,00+00:02:30,00
1482306
(6)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:03:26,00+00:02:31,00
1482506
(13)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:03:26,00+00:02:31,00
150105
(16)
Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK 17+00:03:26,99+00:02:31,99
1511101Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:03:27,00+00:02:32,00
1522603
(14)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:03:28,00+00:02:33,00
1522604
(15)
Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:28,00+00:02:33,00
1522605
(16)
Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:28,00+00:02:33,00
1551108Sigurd Nordaas
CK Elverum
NORM 11-1200:03:28,23+00:02:33,23
1561107Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:03:29,00+00:02:34,00
1561308
(24)
Runar Solberg Håland
Vigrestad SK
NORM 13-1400:03:29,00+00:02:34,00
1562305
(7)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:29,00+00:02:34,00
1562508Kjersti Engen Korsæth
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:03:29,00+00:02:34,00
1562607Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK 15-1600:03:29,00+00:02:34,00
1617351Marianne Moen Akselsen
Eiker CK
NORK 17+00:03:29,44+00:02:34,44
1621105Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM 11-1200:03:30,00+00:02:35,00
1631118Casper Rønning
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 11-1200:03:30,98+00:02:35,98
1641407
(25)
Marcus Weidemann Erke
Asker CK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:31,00+00:02:36,00
1642606Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:03:31,00+00:02:36,00
1664507Jon Erland Fløgstad
Moss CK
NORM 17+00:03:32,17+00:02:37,17
167308Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK 17+00:03:33,31+00:02:38,31
1681116Jørgen Kvarstad
Ottestad IL / Merida Grassroot
NORM 11-1200:03:35,00+00:02:40,00
1682407
(8)
Aurora Wergeland
Svelvik SK
K 13-1400:03:35,00+00:02:40,00
1701631Leander Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM 15-1600:03:36,00+00:02:41,00
1712301
(9)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK 13-1400:03:37,00+00:02:42,00
1721145Oliver Aukland
Tønsberg CK
NORM 11-1200:03:37,15+00:02:42,15
1731133Anders Bekkevard
Halden CK
NORM 11-1200:03:37,88+00:02:42,88
1741110Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM 11-1200:03:39,00+00:02:44,00
1751109Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM 11-1200:03:39,80+00:02:44,80
1761102Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM 11-1200:03:41,53+00:02:46,53
1771103Sivert Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORM 11-1200:03:42,22+00:02:47,22
1781129Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM 11-1200:03:43,59+00:02:48,59
1791143Ole Gunnar Kleppa Madslien
Lillehammer Cykleklubb
NORM 11-1200:03:44,00+00:02:49,00
1801320
(26)
Fredrik R Hollingsæter
Molde CK
NORM 13-1400:03:45,00+00:02:50,00
1801409
(27)
Christoffer Hestness
Åsane CK
NORM 13-1400:03:45,00+00:02:50,00
1801419
(28)
Jan Olav Høyberg
Ålesund OCK
NORM 13-1400:03:45,00+00:02:50,00
1831114Simen Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:03:46,00+00:02:51,00
1841112markus Rindli
Follo SK / FOLLO SK
NORM 11-1200:03:47,00+00:02:52,00
1841318
(29)
Jonas Kolseth Olsen
Svelvik SK
NORM 13-1400:03:47,00+00:02:52,00
1865005Lars Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM 17+00:03:48,77+00:02:53,77
1871142Sebastian A. Veslum
Asker CK
NORM 11-1200:03:49,00+00:02:54,00
1871144Emil Fagerhaug
Oppdal SK
NORM 11-1200:03:49,00+00:02:54,00
1872308
(10)
Emma Risnes
CK Elverum
NORK 13-1400:03:49,00+00:02:54,00
1901115Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM 11-1200:03:51,00+00:02:56,00
1901141Felix Stålstrøm
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 11-1200:03:51,00+00:02:56,00
1921122Markus Bagstevold
Asker CK
NORM 11-1200:03:51,23+00:02:56,23
1931127Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM 11-1200:03:51,29+00:02:56,29
1942101Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK 11-1200:03:51,74+00:02:56,74
1951135Eivind Hægstad
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-1200:03:56,97+00:03:01,97
1951140Ole Alexander Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM 11-1200:03:56,97+00:03:01,97
1971125Sander Guttormsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:03:57,69+00:03:02,69
1981113Even Theodor Birkeland
Gauldal SK
NORM 11-1200:04:00,17+00:03:05,17
1992406
(11)
Emilia Rønning
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:04:01,00+00:03:06,00
2001124Thomas Lysaker Botilsrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-1200:04:01,50+00:03:06,50
Meld feil