33. Jørgen Bjørndal Ottestad

DatoArrangementKlasseTidRank
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-1400:07:3211
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
M13-14
00:16:55,06
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-1400:29:357
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M13-14DNS
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
M13-14DNS
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M13-1401:04:5826
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M13-1400:38:3631
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-1400:07:5522
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
M13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M13-14DNS
09.05.2017Sport 1-Mila og Master Cup 2017Individuell tempo 10 KM
M13-14
00:18:1023
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M13-14DNS
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M13-1400:59:2016
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
M11-1200:31:58,008
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - gateritt (Bærum OCK) - UTGÅR
M11-12DNS
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
M11-1200:03:4810
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-12DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M12DNS
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
M12DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M12DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1200:20:4912
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M12DNS
11.08.2016Kalas Rekord MilaM11-1200:18:005
11.08.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Kalas Rekord Mila - tempo (Harestua, Nittedal CK)
M11-12DNS
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M12DNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M 11-1200:16:59,729
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M 11-1200:17:40,037
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
M11-12DNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1200:25:1019
24.05.2016Ryeløpet 20165 km
M 12 - 13
00:21:027
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M11-1200:19:35,886
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:11:0616
10.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M11-1200:18:055
10.10.2015Ivar Formos Minneløp 2015 (3oppogned)9 km
Trimklasse m/tidtakning, 9 km
00:57:25,7
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M11DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M11DNS
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015M 11DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M1100:23:13,4918
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M11DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M11DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M11DNF
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 11 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 11 år02:13:50,16
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 11 år01:12:58,42
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 11 år01:54:14,94
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20149 km
Trimklasse u/tidtakning, 9 km
MÅL
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelM9-10DNS
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M10DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:09:26,21
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M10DNS
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M10DNS
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1000:08:55,27
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M10DNS
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1000:07:34,06
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:08:57,26
13.10.2013Ivar Formos Minneløp 2013Barn
Barn 8-10 år
MÅL
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M9DNS
28.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M9DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M9DNS
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M900:06:34,13
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M9DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M900:07:24,63
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M900:03:47,37
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M900:04:08,88
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M9DNS
20.10.2012Ivar Formos Minneløp 2012BarnMÅL
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
M 6-900:01:40,18
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
M 6-900:05:39,86
Lukk