Kalascup 2017 - Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12201Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1200:20:16
22200Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1200:21:31+00:01:15
32104Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1100:23:05+00:02:49
42202Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1200:23:10+00:02:54
52105Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1100:24:17+00:04:01
62203Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK1200:24:17+00:04:01
72403Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1400:24:37+00:04:21
82109Agathe Digre
Røa IL
NORK1100:25:40+00:05:24
92406Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1400:26:42+00:06:26
102205Vilde Finset
Nesodden SK
NORK1200:28:26+00:08:10
112501Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1500:29:01+00:08:45
122500Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:29:12+00:08:56
132103Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK1100:29:21+00:09:05
142100Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1100:29:29+00:09:13
152207Amanda Hauger Bell
Lørenskog CK / LCK-Terrengjentene
NORK1200:30:17+00:10:01
162505Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1500:31:23+00:11:07
172506Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1500:31:33+00:11:17
182402Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:32:17+00:12:01
192302Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1300:33:11+00:12:55
202303Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1300:33:19+00:13:03
212206Eva Sofie Samuelsson Hjørring
Lørenskog CK / LCK-Terrengjentene
NORK1200:35:17+00:15:01
222605Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK1600:35:36+00:15:20
232507Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1500:37:18+00:17:02
242304Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK1300:38:34+00:18:18
252305Vilma Halstenstad Stovner
Fossum IF Sykkel
NORK1300:40:52+00:20:36
26301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK-jun00:54:12+00:33:56
27900Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:59:10+00:38:54
28902Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-4900:59:51+00:39:35
29802Cathrine Andersen
Odal Sykleklubb
NORKSport 17-2901:02:18+00:42:02
30113Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK-sen01:06:33+00:46:17
31800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-2901:09:45+00:49:29
32109Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-sen01:10:51+00:50:35
33102Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-sen01:17:46+00:57:30
8500Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:08:50
2009Amalie Strømdahl Jørgensen
SK Rye sykkel
NORK1000:16:53
9501Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK900:10:05
2002Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK1000:25:53
9511Hannah Stubberud
Soon CK
NORK900:10:32
9514Helene Harfallet
Bingsfoss SK
NORK900:14:35
8504Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:20
2005Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1000:17:16
9513Maja Tangen Risheim
IF Frøy Sykkel
NORK900:10:33
8506Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:20
8503Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK6-800:08:27
2008Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK1000:20:05
9510Sanne Pedersen
Kjekkas IF Sykkel
NORK900:11:32
9502Sara Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK900:12:12
9504Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK900:13:25
2208Anna Leiksett
Lørenskog CK / LCK-Terrengjentene
NORK12DNF
2204Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK12DNF
950Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-59DNF
101Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK-senDNS
2102Andrea Pedersen Narmo
Soon CK
NORK11DNS
100Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK14DNS
104Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-senDNS
2503Guro tubaas glende
Soon CK
NORK15DNS
2502Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
2601Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
300Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2107Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK11DNS
2504Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK15DNS
2111Kaisa Lemyre
IL Heming
CANK11DNS
302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK-junDNS
2106Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
107Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
2600Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK16DNS
2604Marie Trømborg
Soon CK
NORK16DNS
108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2300Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK13DNS
2603Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
2108Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK11DNS
2400Mina Moland
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK14DNS
103Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2602Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK16DNS
2101Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK11DNS
2301Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK13DNS
116Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-senDNS
803Stina Meinicke
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
112Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK-senDNS
106Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2401Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK14DNS
901Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2405Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
9507Ada Feiner-Endresen
Kolbotn SK
NORK9DNS
2000Alva Huss-Brøste
Follo SK / Follo young&Furious
NORK10DNS
8509Anna Margrethe Toverud
Kolbotn SK
NORK6-8DNS
2007Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK10DNS
2001Erle Elindatter Andenæs
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
9515Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK9DNS
9500Helene Unhjem Oveland
Asker CK
NORK9DNS
2004Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
8501Ida Marie Lund Torskangerpoll
Follo SK
NORK6-8DNS
9509Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK9DNS
2010Klara Kilander
IL Heming
SWEK10DNS
8505Lea De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-8DNS
9503Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
9505Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK9DNS
8507Maria Øiom
Ringerike SK
NORK6-8DNS
9508Marie Aune
Lørenskog CK
NORK9DNS
Meld feil