Kalascup 2017 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12201Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1200:16:00
22104Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1100:16:25+00:00:25
32203Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK1200:16:34+00:00:34
42200Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1200:17:34+00:01:34
52202Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1200:17:40+00:01:40
62107Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1100:18:15+00:02:15
72105Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1100:18:18+00:02:18
82101Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK1100:19:15+00:03:15
92109Agathe Digre
Røa IL
NORK1100:19:57+00:03:57
102205Vilde Finset
Nesodden SK
NORK1200:22:21+00:06:21
112204Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:23:29+00:07:29
122403Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1400:23:31+00:07:31
132103Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK1100:23:49+00:07:49
142406Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1400:24:19+00:08:19
152106Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK1100:25:01+00:09:01
162100Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1100:25:10+00:09:10
172401Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1400:26:16+00:10:16
182407Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1400:26:28+00:10:28
192602Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1600:26:58+00:10:58
202504Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1500:27:26+00:11:26
212302Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1300:27:28+00:11:28
222402Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:28:19+00:12:19
232303Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1300:28:52+00:12:52
242304Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK1300:29:21+00:13:21
252506Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1500:31:24+00:15:24
26301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK-jun00:53:45+00:37:45
27802Cathrine Andersen
Odal Sykleklubb
NORKSport 17-2901:04:46+00:48:46
28113Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK-sen01:08:27+00:52:27
29108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-sen01:12:14+00:56:14
30112Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK-sen01:13:35+00:57:35
31100Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-sen01:20:14+01:04:14
8500Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:08:57
2009Amalie Strømdahl Jørgensen
SK Rye sykkel
NORK1000:10:12
8520Amirah Mæhlum
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:13:29
2007Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:09:43
9519Eline Lupke Tveter
IL Heming
NORK900:13:09
2002Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK1000:12:49
9520Frida Aurora Sletmoen Fagernes
Asker CK
NORK900:13:49
9517Frida Bringsjord
IF Frøy Sykkel
NORK900:14:22
9511Hannah Stubberud
Soon CK
NORK900:13:03
9515Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK900:12:54
8505Lea De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-800:12:14
2005Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1000:11:13
9505Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK900:11:47
9508Marie Aune
Lørenskog CK
NORK900:14:09
8503Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK6-800:11:31
8521Nora Syrrist
--- ingen klubb ---
NORK6-800:09:08
2008Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK1000:12:11
9502Sara Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK900:13:15
9504Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK900:15:36
8516Solveig Skjærholt
SK Rye sykkel
NORK6-800:09:11
9518Stella Waalmann Eriksen
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK900:20:13
8508Tess Van Weerdhuizen
IF Frøy Sykkel
NEDK6-800:10:49
8514Therese Moe Landén
Romeriksåsen SK
NORK6-800:09:52
9506Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK900:13:28
800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNF
102Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNF
101Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK-senDNS
2102Andrea Pedersen Narmo
Soon CK
NORK11DNS
117Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK14DNS
104Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-senDNS
2503Guro tubaas glende
Soon CK
NORK15DNS
2502Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
2500Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK15DNS
2601Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
300Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2501Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK15DNS
2605Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK-junDNS
2505Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK15DNS
902Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-49DNS
107Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
2600Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK16DNS
2604Marie Trømborg
Soon CK
NORK16DNS
2300Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK13DNS
2603Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
2108Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK11DNS
2400Mina Moland
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK14DNS
103Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
900Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2301Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK13DNS
116Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-senDNS
950Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-59DNS
2507Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
803Stina Meinicke
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
109Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
106Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
901Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2405Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2305Vilma Halstenstad Stovner
Fossum IF Sykkel
NORK13DNS
2000Alva Huss-Brøste
Follo SK / Follo young&Furious
NORK10DNS
9501Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
8509Anna Margrethe Toverud
Kolbotn SK
NORK6-8DNS
2001Erle Elindatter Andenæs
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
9500Helene Unhjem Oveland
Asker CK
NORK9DNS
2004Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
8501Ida Marie Lund Torskangerpoll
Follo SK
NORK6-8DNS
9509Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK9DNS
2010Klara Kilander
IL Heming
SWEK10DNS
Meld feil